SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1296: Julka wpadła Marcinowi w oko

M jak miłość, odcinek 1296: Julka wpadła Marcinowi w oko

17.04.2017, godz. 16:00
M jak miłość odcinek 1295, Marcin (Mikołaj Roznerski), Julka (Joanna Kuberska)
M jak miłość odcinek 1295, Marcin (Mikołaj Roznerski), Julka (Joanna Kuberska) foto:

Julka (Joanna Kuberska) rozkocha w sobie Marcina (Mikołaj Roznerski)? W 1296 odcinku "M jak miłość" ich ścieżki zawodowe połączą się. Asystentka Pawła (Rafał Mroczek) spędzi z Chodakowskim miłe popołudnie, a wieczorem wpadnie mu w ramiona. Czy w "M jak miłość" urocza blondynka będzie kolejną zdobyczą przystojniaka? Trzeba przyznać, że pięknie razem wyglądają!

M jak miłość" odcinek 1296 we wtorek, 18.04.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1296 odcinku "M jak miłość" Marcin spotyka się z Pawłem, bo obiecał mu zająć się jego zrujnowanym magazynem. Chodakowski ma silną ekipę i zapewnia, że szybko uwinie się z remontem. Podczas spotkania ze Zduńskim, w oko wpada mu Julka. Asystentka Pawła podaje im kawę, a potem oferuje, że pojedzie z Marcinem na miejsce, żeby na własne oczy zobaczył magazyn.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1296: Iza powie Marcinowi o ciąży

Miłe popołudnie szybko mija, ale blondynka i przystojniak będą jeszcze mieli okazję się spotkać. Paweł musi przekazać Marcinowi dokumenty, ale niestety nie wyrwie się z domu wieczorem. Znów wyręcza się asystentką i prosi, żeby w ich imieniu umówiła się z Marcinem. Chodakowski jest zachwycony i proponuje spotkanie w "Bistro za rogiem" o godzinie 20. Problem jednak w tym, że o tej samej porze umówił się tam z Gosią (Julia Łukowiak).

Chodakowski będzie próbował odwołać umówioną wcześniej randkę, ale Gosia nie będzie odbierać telefonu. Gdy dziewczyna zjawi się na miejscu, Marcin ucieknie tylnym wyjściem i wpadnie na Julkę przed lokalem. Od razu bez owijania w bawełnę zaproponuje, żeby poszli do niego.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1296: Marcin przyłapany na zdradzie!

-To co robimy? Na spacer jest chyba trochę za zimno - powie zmarznięta dziewczyna.
-Może pójdziemy popracować do mnie? Mieszkam niedaleko
-Nie wiem, czy to jest dobry pomysł - uśmiechnie się Julka, która skrycie liczyła na to, że ich służbowe spotkanie przerodzi się w randkę. Ale w tym czasie rozmowę przerwie im zazdrosna Gośka - To są te twoje sprawy służbowe? Dupek! - krzyknie ze łzami w oczach. Julce zrobi się więc głupio i szybko ucieknie. Zdąży wręczyć tylko obiecane dokumenty, a w efekcie Marcin wróci do domu sam.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: