SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1295: Olek przyzna się do romansu

M jak miłość, odcinek 1295: Olek przyzna się do romansu

13.04.2017, godz. 09:00
M jak miłość, odcinek 1295 Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość, odcinek 1295 Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1295 odcinku serialu "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) wpadnie w panikę! Przerażony zadzwoni po pomoc do Marcina (Mikołaj Roznerski), który spełni jego błagalną prośbę, jeżeli brat wyjawi Magdzie (Anna Mucha) prawdę o swojej zdradzie. Co zrobią Chodakowscy w 1295 odcinku serialu "M jak miłość"?

M jak miłość" odcinek 1296 we wtorek, 18.04.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1295 odcinku serialu "M jak miłość" Olek poważnie pokłóci się z Anetą (Ilona Lewandowska). Kochanka będzie już bardzo zniecierpliwiona i postanowi sama pojechać do mieszkania Madzi i powiedzieć o zdradzie jej męża. Spanikowany zdrajca w 1295 odcinku serialu "M jak miłość" zadzwoni po pomoc do brata:

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1295: Jacek już nie jest zainteresowany Asią

- Marcin, błagam, musisz mi pomóc. Chodzi o Anetę. Strasznie się pożarliśmy, teraz ona o wszystkim chce powiedzieć Magdzie... I tym razem to zrobi - Olek będzie bardzo zdenerwowany - Najprawdopodobniej właśnie do niej jedzie. Próbowałem jej to wyperswadować, ale rzuciła słuchawką. Proszę cię, spróbuj ją jakoś powstrzymać!
- Weź mnie w to nie mieszaj! - Marcin nie będzie mógł już słuchać brata w 1295 odcinku serialu "M jak miłość", co chwilę ciężko zdychając odpowie: - Ja naprawdę za bardzo lubię i szanują twoją żonę, żeby w to wchodzić. A skoro ty nie masz odwagi, żeby powiedzieę prawdę...
- Mam! - obruszy się mąż Magdy - Sprawy zaszły za daleko, żeby nadal ukrywać prawdę Powiem o wszystkim Magdzie... Ale nie w ten sposób. Jeszcze nie teraz.
- A kiedy? - zdenerwuje się Chodakowski - Żaden moment nie będzie odpowiedni.
- Marcin, załatwię to, obiecuję - Olek będzie zdesperowany - Po prostu nie chcę, żeby Magda dowiadywała się od Anety...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1295: Aneta odwiedzi Magdę i powie jej o romansie z Olkiem

Chodakowski w ten sposób zdecyduje się pomóc Olkowi w 1295 odcinku serialu "M jak miłość". Wywiezie pod przykrywką "obiadu u teściowej" Magdę do swojej matki i również okłamie ją, że wszystko gra. Ciekawi nas, jak zareaguje Chodakowska, kiedy w końcu się dowie... Oraz, że wszyscy wokół niej wiedzieli od dawna.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: