SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1295: Jacek już nie jest zainteresowany Asią

M jak miłość, odcinek 1295: Jacek już nie jest zainteresowany Asią

12.04.2017, godz. 19:00
M jak miłość odcinek 1295, Asia (Barbara Kurdej-Szatan), Jacek (Jan Wieczorkowski)
Jeszcze nie tak dawno Jacek nadal chciał zbliżyć się do Joasi. foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1295 odcinku "M jak miłość" Jacek (Jan Wieczorkowski) i Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) przypadkowo spotkają się w pracy. Przyjaciel Tomka (Andrzej Młynarczyk) wolałby unikać Asi, w której jest zakochany i sam przyzna, że to dla niego niezręczna sytuacja. Tego samego dnia niedoszli kochankowie spotkają się na kolacji w mieszkaniu Agnieszki (Magdalena Walach). Czy ich relacje wrócą do normy? Jackowi wciąż trudno będzie oderwać wzrok od pięknej blondynki, ale będzie udawać, że stracił do niej zainteresowanie. Co wydarzy się w kolejnym odcinku "M jak miłość"?

M jak miłość" odcinek 1295 w poniedziałek, 17.04.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1295 odcinku "M jak miłość" Jacek wpadnie do biura turystycznego, w którym wykupił udziały, gdy kochał się w Asi. Na miejscu zjawi się także blondynka i zrobi się dość niezręcznie.

Zobacz: M jak miłość. Marcin i Julka będą razem?

-Powiedziano mi, że nie pracujesz w soboty. Musiałem przyjechać i dopilnować kilku spraw osobiście. Ale miło cię widzieć, świeżo upieczona mężatka - powie Jacek.  
-Troszkę mnie przerasta ta sytuacja, nie jestem przygotowany - doda biznesmen i zacznie wyciągać z wazonu na biurku kwiaty, by wręczyć je dziewczynie - Już nie tykam tego, co nie moje. Człowiek się zmienia i uczy całe życie - wyzna odkładając różę na miejsce, ale po minie będzie widać, że cierpi.

Chwilę później Jacek wyjdzie z budynku, ale Joasia go dogoni, by podziękować za wycieczkę poślubną, której był fundatorem. - To był najpiękniejszy czas w moim życiu - powie żona Tomka, a Jacek ucałuje ją w policzek i pójdzie dalej.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1295: Pierwsze spotkanie Asi i Jacka po ślubie

W 1295 odcinku "M jak miłość" wieczorem Joasia i Jacek spotkają się ponownie. Agnieszka urządzi kolację dla przyjaciół i zaprosi także biznesmena. Na miejscu zjawi się także Tomek, a Jackowi ciężko będzie nie patrzeć jego żonie prosto w oczy, tym bardziej, że Olszewska posadzi ich naprzeciw siebie.

Jacek już zapomniał o Asi? A może nadal ją kocha? Ta sprawa będzie miała swój ciąg dalszy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: