SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1295: Asia i Agnieszka świetnie się dogadują

M jak miłość, odcinek 1295: Asia i Agnieszka świetnie się dogadują

17.04.2017, godz. 07:44
M jak miłość odicnek 1295, Agnieszka (Magdalena Walach), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odicnek 1295, Agnieszka (Magdalena Walach), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto:

W 1295 odcinku "M jak miłość" stęskniona Agnieszka (Magdalena Walach) zaprosi Tomka (Andrzej Młynarczyk) i Joasię (Barbara Kurdej-Szatan) na rodzinny obiad. Olszewska pogodziła się ze stratą ukochanego policjanta i nawet zaprzyjaźniła się z jego świeżo upieczoną żoną! W nowych odcinkach "M jak miłość" partnerki Tomka świetnie się dogadują i wygląda na to, że wkrótce zostaną przyjaciółkami!

M jak miłość" odcinek 1295 w poniedziałek, 17.04.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1295 odcinku "M jak miłość" Asia i Tomek wracają z podróży poślubnej, którą zafundował im Jacek (Jan Wieczorkowski). Agnieszka zaprasza zakochanych na obiad, żeby o wszystkim jej opowiedzieli i pokazali zdjęcia.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1295: Jacek już nie jest zainteresowany Asią

Joasia obiecuje pojawić się na spotkaniu wcześniej, żeby pomóc Agnieszce przygotować rodzinny obiad. Dziewczyny będą się świetnie dogadywać i z rozczuleniem patrzeć jak Wojtuś (Feliks Matecki) opiekuje się młodszą siostrą.

-Może to dziwnie zabrzmi, ale stęskniłam się za wami - powie Olszewska patrząc na Asię. Chodakowska szeroko się uśmiechnie. Wygląda na to, że wojenny topór został zakopany.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1295: Marcin podrywa Agnieszkę

Niedługo później w 1295 odcinku "M jak miłość" w mieszkaniu Agnieszki pojawi się Tomek. Wszyscy skupią się na zdjęciach z podróży poślubnej zakochanych - Zobacz, jacy szczęśliwi - westchnie Agnieszka, oglądając z Wojtusiem zdjęcia. Czyżby pogodziła się z faktem, że na zawsze straciła Tomka i od teraz będą już tylko przyjaciółmi?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: