SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Aneta szantażuje Olka

M jak miłość. Aneta szantażuje Olka

20.03.2017, godz. 17:00
M jak miłość odcinek 1289, Aneta (Ilona Lewandowska), Andrzej (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odcinek 1289, Aneta (Ilona Lewandowska), Andrzej (Krystian Wieczorek) foto:

Aneta (Ilona Lewandowska) nie da się spławić! W 1295 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) kolejny raz spotka się z kochanką, by raz na zawsze zakończyć ich romans. Dziewczyna zacznie go jednak szantażować i zagrozi, że o wszystkim powie Madzi (Anna Mucha). Załamany lekarz poprosi o pomoc brata. W nowych odcinkach "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) pozbędzie się mściwej kobiety, która chce zniszczyć małżeństwo Olka. Uda się?

"M jak miłość" odcinek 1295 w poniedziałek, 17.04.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Olek zrezygnuje z romansu i postanowi ratować swoje małżeństwo, to jednak nie będzie takie proste. Kochanka lekarza nie da się spławić i zacznie szantażować Chodakowskiego.

Zobacz: M jak miłość. Agnieszka i Marcin znów razem?

W  1295 odcinku "M jak miłość" po rozmowie z Andrzejem (Krystian Wieczorek), Olek postanowi zawalczyć o rodzinę. Zerwie z kochanką i wróci do Polski rezygnując z pracy, która jeszcze niedawno była dla niego całym światem.

Madzia będzie zadowolona z takiego obrotu sytuacji, ale w Warszawie zjawi się także Aneta. Olek spotka się z kochanką, żeby raz na zawsze zakończyć ich związek. Dziewczyna jednak okaże się mściwa i postanowi w ramach rewanżu powiedzieć o wszystkim niczemu nieświadomej Magdzie.

Przeczytaj: M jak miłość. Mateusz zakochał się w Justynie

Chodakowski będzie załamany i poprosi o pomoc Marcina. Brat lekarza nie będzie pochwalać jego zachowania, ale zrobi wszystko, by go uratować. W 1295 odcinku "M jak miłość" Marcin zaprosi bratową i Maćka (Franciszek Przanowski) na rodzinny obiad u Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska). Wszystko po to, by Aneta nie zastała ich w domu. Sam niedługo później umówi się z brunetką, by wygonić ją z życia Olka. Uda się?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: