SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1294: Mateusz stracił głowę dla Justyny

M jak miłość, odcinek 1294: Mateusz stracił głowę dla Justyny

10.04.2017, godz. 20:00
M jak miłość odcinek 1294, Mateusz (Krystian Domagała)
M jak miłość odcinek 1294, Mateusz (Krystian Domagała) foto:

W 1294 odcinku "M jak miłość" Mateusz (Krystian Domagała) nie będzie mógł odlepić wzroku od Justyny (Olga Kalicka). Syn Mostowiaka (Kacper Kuszewski) dosłownie zwariuje na punkcie swojej nauczycielki i specjalnie dla niej zacznie się bardziej przykładać do matematyki prosząc o dodatkowe lekcje! Co wydarzy się dalej w "M jak miłość"? Ewa (Dominika Kluźniak) będzie próbowała porozmawiać z chłopcem.

"M jak miłość" odcinek 1294 we wtorek, 11.04.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 1294 odcinku "M jak miłość" Mateusz zachowuje się dość dziwnie. Syn Ewy i Marka zakochał się w Jusytynie i właśnie dlatego tak oszalał na punkcie matematyki.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1294: Zduńscy kontra Majewska

-Bardzo się cieszę, że zależy ci na tej olimpiadzie, ale nie warto z tego powodu zarywać nocy - powie w 1294 odcinku "M jak miłość" nauczycielka do swojego ucznia gdy zobaczy jego podkrążone oczy. Chłopak jednak zapewni, że dużo uczy się przed konkursem i poprosi o dodatkowe lekcje, żeby spędzić z nauczycielką trochę więcej czasu.

Justyna zorientuje się co jest grane, gdy wśród arkuszy egzaminacyjnych znajdzie miłosny liścik. Dziewczyna porozmawia z Ewą i poprosi, by zapanowała nad nastolatkiem. Żona Marka będzie próbowała porozmawiać z chłopakiem, ale to nie będzie takie proste.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1294: Koleżanka Olgi uwodzi Radka!

-Była tu dzisiaj pani Justyna i powiedziała, że wśród zadań, które jej oddałeś był ten list. Nic się nie stało. Zakochałeś się w swojej wychowawczyni, to się zdarza. Fascynacja młodą, ładną nauczycielką jest normalna i szybko mija.
-Ten list nie był do niej! - krzyknie zdenerwowany Mateusz. 
-A do kogo?
-Nie twoja sprawa! Nie powinnaś była go czytać! - powie oburzony chłopak i wyjdzie z pokoju.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: