SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marek wywiezie Ewę z Grabiny

M jak miłość. Marek wywiezie Ewę z Grabiny

20.03.2017, godz. 15:00
M jak miłość odcinek 1260, Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odcinek 1260, Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Ewa (Dominika Kluźniak) w 1294 odcinku serialu "M jak miłość" nadal będzie zmagała się z depresją po stracie dziecka. Załamana rodzina będzie starała się wspierać niedoszłą matkę z całych sił, jednakże bez efektów. Z tego powodu Marek (Kacper Kuszewski) podejmie ważną decyzję - postanowi w 1294 odcinku serialu "M jak miłość" wywieźć ukochaną z Grabiny.

"M jak miłość" odcinek 1294 we wtorek, 11.04.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W serialu "M jak miłość" dojdzie do tragedii - ciężarna Ewa straci dziecko! Nic dziwnego, że się załamie. Oboje z Markiem zaczęli już robić plany, Mostowiak wybrał imię, przekomarzali się na temat płci ich dzieciątka... I nagle wszystko się rozsypało, a zamiast serca Mostowiakowa ma czarną dziurę.

Zobacz: M jak miłość. Gosia nową dziewczyną Marcina!

W 1294 odcinku serialu "M jak miłość" przerażony smutkiem żony Marek postanowi zabrać żonę w góry. Zaplanuje romantyczny wyjazd, tylko we dwoje, z dala od wszelkich problemów, wśród ciszy i spokoju... Niestety, Ewa nie będzie zachwycona pomysłem męża. Nadal będzie pogrążona w smutku po stracie dziecka. Wtedy do akcji w 1294 odcinku serialu "M jak miłość" wkroczą teściowie. Barbara (Teresa Lipowska) poprosi Marię (Małgorzata Pieńkowska), żeby porozmawiała z żoną brata. Dopiero przy niej Ewa otworzy swoje serce i wypłacze cały żal.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza zostanie samotną matką

Kiedy już emocje w Mostowiakowej opadną w 1294 odcinku serialu "M jak miłość" małżeństwo Mostowiaków zdecyduje się na wyjazd. Zajdzie tylko drobna zmiana w planach - wezmą ze sobą synów. Czy wycieczka w góry okaże się zbawienna dla psychiki Ewy?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: