SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1293: Teresa upije Katarzynę Maj

M jak miłość, odcinek 1293: Teresa upije Katarzynę Maj

10.04.2017, godz. 20:26
M jak miłość odcinek 1293, Majowa (Grażyna Strachota), Teresa Zarzycka (Jowita Budnik)
M jak miłość odcinek 1293, Majowa (Grażyna Strachota), Teresa Zarzycka (Jowita Budnik) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1293 odcinku serialu "M jak miłość" Majowa (Grażyna Strachota) odwiedzi Hanię (Maja Marczak) w Grabinie. Pod nieobecność Natalki (Marcjanna Lelek) i Franka (Piotr Nerlewski), babcie dziewczynki będą miały chwilę dla siebie. Teresa (Jowita Budnik) korzystając z okazji, w 1293 odcinku serialu "M jak miłość" upije Majową!

"M jak miłość" odcinek 1293 w poniedziałek, 10.04.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 1293 odcinku "M jak miłość" Majowa przyjedzie w odwiedziny do Grabiny, żeby nacieszyć się swoją ukochaną wnuczką. Pod nieobecność Natalki i Franka, kobieta będzie musiała spędzić czas z drugą babcią Hani.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1293: Marzenka wyciągnie Andrzejka z aresztu

- Alkohol? - spyta zdziwiona Majowa w 1293 odcinku serialu "M jak miłość", po spróbowaniu zaserwowanej przez Zarzycką herbaty. Teresa okłamie koleżankę:
- Naprawdę symbolicznie. Wlałam kropelkę na rozgrzewkę. To jest słynna nalewka dziadka Natalki. Właściwie nie ma żadnych procentów. Poza tym, zanim Natalka wróci do domu, to wszystko wyparuje.
- Naprawdę pyszna!

- Chodź, ona śpi... - powie później w 1293 odcinku "M jak miłość" Zarzycka do Natalki - I jeszcze sobie troszkę pośpi. A tak naprawdę sądzę, że zostanie z nami do jutra.
- Dlaczego? - Mostowiakówna nie pojmie planu Teresy - Nie rozumiem.
- Zanim ci wszystko dokładnie wytłumaczę, to muszę przyznać, że miałaś rację. To jest bardzo nieszczęśliwa i samotna kobieta. I nawet nie jest psychopatką, tylko ma po prostu taki podły, wredny charakter. Ale z tym sobie jakoś poradzimy, nie? Wychowamy ją sobie!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1293: Natalka zazdrosna o Justynę, Franek naiwnie wspiera byłą kochankę

Czyżby Majowa miała zdobyć sympatię Zarzyckiej w 1293 odcinku serialu "M jak miłość"? Wiele na to wskazuje! Szczególnie, że z początku była bardzo źle nastawiona do "konkurencyjnej" babci.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: