SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1293: Czy Paulina pocieszy Marcina po rozstaniu z Izą?

M jak miłość, odcinek 1293: Czy Paulina pocieszy Marcina po rozstaniu z Izą?

10.04.2017, godz. 20:28
M jak miłość odcinek 1293, Marcin (Mikołaj Roznerski), Paulina (Julita Fabiszewska)
M jak miłość odcinek 1293, Marcin (Mikołaj Roznerski), Paulina (Julita Fabiszewska) foto:

Marcin (Mikołaj Roznerski) spędzi Mikołajki z nową opiekunką Szymka (Staś Szczypiński)! W 1293 odcinku "M jak miłość" Chodakowski zabierze Paulinę (Julita Fabiszewska) do Grabiny. Czy to właśnie ona będzie nową dziewczyną przystojnego Marcina w "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1293 w poniedziałek, 10.04.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Marcin przypadkowo wpadł na Paulinę i choć ich pierwsze spotkanie nie było udane, to los połączy ich na dłużej. W 1292 odcinku "M jak miłość" Paulina zostanie nową nianią Szymka!

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1293 ONLINE

Chodakowski będzie zachwycony brunetką i szybko znajdzie z nią nić porozumienia. Już w 1293 odcinku "M jak miłość" Paulina spędzi z przystojniakiem i jego synem Mikołajki. Cała trójka przyjedzie do Grabiny, by balować w towarzystwie Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński).

Czy Pualina i Marcin będą razem? Choć to piękna dziewczyna, a Chodakowski szuka teraz pocieszenia po rozstaniu z Izą (Adriana Kalska), to może być różnie. Marcin będzie teraz skakać z kwiatka na kwiatek i pobawi się uczuciami kobiet. Sprawdźcie więcej >>> M jak miłość, kulisy serialu: Paulina, Gosia, Julka czyli nowe kochanki Marcina - ZDJĘCIA

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: