SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1293: Kiedy ślub Marzenki i Andrzejka? Sprawdź, co dalej w M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1293: Kiedy ślub Marzenki i Andrzejka? Sprawdź, co dalej w M jak miłość

10.04.2017, godz. 21:41
M jak miłość odcinek 1274, Andrzejek (Tomasz Oświeciński), MArzenka (Olga Szomańska)
M jak miłość odcinek 1274, Andrzejek (Tomasz Oświeciński), MArzenka (Olga Szomańska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Marzenka (Olga Szomańska) to wybuchowa dziewczyna, ale uroczy Andrzejek (Tomasz Oświeciński) potrafi zmiękczyć jej serce. W 1293 odcinku "M jak miłość" blondynka przyjęła oświadczyny siłacza - i to w areszcie! Zaręczyny za kratami zaowocują pięknym ślubem? Tym razem musi się udać! Kiedy Marzenka i Andrzejek wezmą ślub w "M jak miłość"?

Kiedy Marzenka i Andrzejek wezmą ślub w "M jak miłość"?

W 1293 odcinku "M jak miłość" Andrzejek bardzo denerwował się przed ponowną próbą zaręczyn. Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) przygotował mu grunt pod romantyczną rozmowę, ale mały Wojtuś (Feliks Matecki) wszystko zepsuł. Na szczęście Marzenka poznała prawdziwe zamiary ukochanego i próbując wyciągnąć go z aresztu, oficjalnie przyjęła pierścionek.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1294: Olga uderzy Radka

Teraz pozostaje nam czekać na ślub Marzenki i Andrzejka w Grabinie. Ceremonia prawie się odbyła, ale wtedy na miejscu pojawiła się żona Lisieckiego! Ela (Anna Sarna) wyprowadziła Marzenkę z równowagi, która bardzo długo nie potrafiła wybaczyć partnerowi, że zataił przed nią swoje małżeństwo. Na szczęście Andrzejek dostał już rozwód, a ukochana z Siedliska przyjęła jego drugie oświadczyny. To tylko kwestia czasu, aż zakochani zdecydują się na powtórkę z rozrywki. Ślubne stroje mają już przecież wybrane!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: