SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andrzejek w więzieniu

M jak miłość. Andrzejek w więzieniu

20.03.2017, godz. 10:00
M jak miłość Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak miłość Andrzejek (Tomasz Oświeciński) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Andrzejek (Tomasz Oświeciński) nieźle narozrabia w 1293 odcinku serialu "M jak miłość"! Pech będzie prześladował go cały dzień, aż w końcu zwieńczeniem nieszczęść okaże się wizyta Lisieckiego w areszcie. Czym takim Andrzejek zasłuży sobie na zatrzymanie przez policję w 1293 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1293 w poniedziałek, 10.04.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 1293 odcinku serialu "M jak miłość" przypadnie czas Mikołajek. Z tej okazji Andrzejek będzie zmuszony przez Marzenkę (Olga Szomańska) i Ulę (Iga Krefft) do przyodziania stroju świętego Mikołaja i zabawiania dzieciaków, które przyjdą do siedliska świętować 6 grudnia. Wśród urwisów znajdzie się jeden, który uweźmie się na Lisieckiego za żart o niedostawaniu prezentów. Tym chłopcem okaże się nie kto inny, jak mały Wojtuś (Feliks Matecki).

Zobacz: M jak miłość. Iza uderzy Marcina Chodakowskiego

Andrzejek w 1293 odcinku serialu "M jak miłość" będzie planował ponownie oświadczyć się Marzence. Wszystko będzie szlo zgodnie z planem, do czasu otworzenia pudełka z pierścionkiem. Ukochana Lisieckiego będzie wściekła, gdy zamiast ozdoby na palec, z opakowania wyskoczy wąż-niespodzianka. Okaże się, że to synek Tomka (Andrzej Młynarczyk) przygotował psikus w ramach zemsty za dowcip Andrzejka.

Przeczytaj: M jak miłość. Romantyczny ślub Asi i Tomka w Grabinie - DUŻO ZDJĘĆ

Marzenka pomyśli w 1293 odcinku serialu "M jak miłość", że jej niedoszły mąż okrutnie z niej zażartował. Zrozpaczony Lisiecki, nadal w przebraniu, pójdzie utopić swe smutki w alkoholu. Czas świąt opływa w różnego rodzaju krętaczy i pech sprawi, że właśnie jednego z takich złodziei-Mikołajów będzie szukała policja w 1293 odcinku "M jak miłość". Natrafią na biednego Andrzejka i pomyślą, że to on jest ściganym włamywaczem w przebraniu. Niestety, Lisiecki trafi za kratki.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: