SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olek zrywa z Anetą. To koniec jego romansu?

M jak miłość. Olek zrywa z Anetą. To koniec jego romansu?

08.03.2017, godz. 17:00
M jak miłość odcinek 1289, Aneta (Ilona Lewandowska), Andrzej (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odcinek 1289, Aneta (Ilona Lewandowska), Andrzej (Krystian Wieczorek) foto:

Olek (Maurycy Popiel) wdał się w romans z koleżanką z pracy, ale tak szybko się jej nie pozbędzie. W 1292 odcinku "M jak miłość" gdy będzie chciał ją zostawić, dziewczyna zacznie protestować i zapowie, że nie da mu spokoju. Możemy być pewni, że w premierowych odcinkach "M jak miłość" Kryńska zrobi wszystko, żeby jednak zniszczyć małżeństwo Chodakowskich. Magda (Anna Mucha) za bardzo ufała swojemu mężowi...

"M jak miłość" odcinek 1292 we wtorek, 4.04.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Olek się doigrał. Miesiącami zdradza żonę i prowadzi nowe życie z kochanką. To właśnie dlatego nie spieszyło mu się z powrotem do Polski. Sprawy jednak zaczynają się komplikować.

Zobacz: M jak miłość. Kochanka Olka odwiedzi Magdę

W 1292 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Olek obiecał Anecie, że już zawsze będą razem i że właśnie dla niej weźmie rozwód z Magdą. Zniecierpliwiona kochanka postanowi wziąć sprawy w swoje ręce i odwiedzi kancelarię Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), żeby osobiście poinformować rywalkę o nowych planach jej męża.

Dziewczyna nie zastanie Madzi, więc zostawi jej list, który szybko przechwyci Andrzej. Prawnik spotka się z Olkiem i powie mu, co wyprawia jego kochanka! Przerażony Chodakowski postanowi ratować rodzinę i jeszcze tego samego dnia spotka się z Anetą, żeby z nią zerwać.

Przeczytaj: M jak miłość. Męska rozmowa Andrzeja i Olka

Kryńska nie da się tak łatwo i zwyczajnie nie zgodzi się na rozstanie. Namiętnie pocałuje Olka i da mu do zrozumienia, że nigdy od niego nie odejdzie. Co teraz? Madzia - choć nie dowie się o romansie, cały czas będzie podejrzewać, że coś jest nie tak. Da jednak ukochanemu drugą szansę. Olek wróci z Kuwejtu i zrezygnuje z pracy. Tymczasem Aneta nie zniknie z jego życia i będzie robić dosłownie wszystko, żeby zniszczyć życie Chodakowskiemu i jego żonie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: