SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1292: Olek przyzna się do zdrady?

M jak miłość, odcinek 1292: Olek przyzna się do zdrady?

27.03.2017, godz. 16:00
M jak miłość odcinek 1284, Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
Magda była nieświadoma zdrady swojego męża. foto:

Olek (Maurycy Popiel) po męskiej rozmowie z Andrzejem (Krystian Wieczorek) postanowi rzucić kochankę i na stałe zostać w Polsce. W 1292 odcinku "M jak miłość" Chodakowski wzbudzi podejrzliwość Magdy (Anna Mucha), ale czy przyzna się do romansu? W 1292 odcinku "M jak miłość" Olek powie prawdę Marcinowi (Mikołaj Roznerski). Co wydarzy się dalej w "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1292 we wtorek, 4.04.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Podejrzewaliście, że Olek ma romans? Cicha woda brzegi rwie! Magda cały czas naiwnie wierzyła, że jej mąż grzeczne pracuje w Kuwejcie, on tymczasem spędzał namiętne chwile z Anetą.

Zobacz: M jak miłość. Andrzej odżyje po rozwodzie z Martą

Kryńska chciała być cwana i próbowała poinformować Chodakowską o tym, że ma romans z jej mężem. Na szczęście w 1289 odcinku "M jak miłość" liścik od mściwej kochanki Olka trafiła w ręce Andrzeja (Krystian Wieczorek), który postanowił wziąć sprawy w swoje ręce.

Budzyński nie powie Magdzie o tym, co łączy jej męża i młodą brunetkę. Za to sam spotka się z Olkiem. Powie, że doskonale o wszystkim wie i lekarz będzie musiał wybierać, albo walczy o żonę, albo Magda o wszystkim się dowie.

Chodakowski wybierze rodzinę i postanowi na zawsze zostać w Polsce. Zrezygnuje z pracy w Kuwejcie, a to wyda się Madzi dziwne. - Dokonał słusznego wyboru. Czyli happy end? - zapyta Andrzej.
- Postanowiłam, że dam Olkowi i sobie jeszcze jedną szansę - wyzna Magda, która wciąż nie będzie wiedziała o romansie męża.

Przeczytaj: M jak miłość. Męska rozmowa Andrzeja i Olka

Czy Olek powie Madzi, że dopuścił się zdrady? Taki odważny to on nie będzie! Jednak powie o wszystkim Marcinowi, który użądzi mu awanturę. Brat lekarza będzie zażenowany jego zachowaniem, ale oczywiście zachowa to w tajemnicy.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: