SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1292: Olek kłamie i błaga Magdę o wybaczenie

M jak miłość, odcinek 1292: Olek kłamie i błaga Magdę o wybaczenie

04.04.2017, godz. 14:00
M jak miłość odcinek 1292, Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odcinek 1292, Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1292 odcinku serialu "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) zacznie błagać swoją ukochaną o wybaczenie! Pomiędzy małżonkami dojdzie do konfrontacji i bardzo poważnej rozmowy. Chodakowscy staną przed ważnym wyborem... Co wydarzy się pomiędzy Olkiem, a Magdą w 1292 odcinku serialu "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1292 we wtorek, 4.04.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1292 odcinku serialu "M jak miłość" nadejdzie wreszcie czas, w którym Olek poważnie porozmawia z Magdą. Oboje usiądą naprzeciw siebie i Chodakowski zacznie mówić:
- Nie chcę się usprawiedliwiać - Magda uniesie lekko brwi - Po prostu zachowywałem się, jak... Jak ostatni dupek. Nie wiem, pogubiłem się, przepraszam. (...) Wiem. Może po prostu trochę za późno dotarło do mnie, że nie tylko praca w życiu się liczy - Na usta cisną się niewybredne komentarze słuchając wypowiedzi Olka w 1292 odcinku "M jak miłość"! - Że jesteście moją rodziną i to jest ważniejsze, niż wszystko inne.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1292: Marcin i Agnieszka znów razem?

- (...) Mam wrażenie, że za tym wszystkim kryje się coś więcej, że jest coś jeszcze - Zdradzi Magda w 1292 odcinku "M jak miłość" - Nie umiem się pozbyć tego uczucia.
- (...) Naprawdę najgorszy moment. Nie wiem, może bałem się, że jak przylecicie, to wyleją się wszystkie wzajemne żale, zaczniemy się kłócić. (...) - Skłamie Chodakowski - Ale teraz jestem tutaj. Z tobą, z wami. I obiecuję, że już nigdy was nie zostawię, ani nie zawiodę. Kocham cię - powie prosząco - Jeżeli jeszcze mnie nie skreśliłaś, to błagam cię: daj mi ostatnią szanse, ja to wszystko naprawię.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1298: Franek ukryje przed Natalką pocałunek z Justyną?

Olek w 1292 odcinku serialu "M jak miłość" nadal nie ujawni swoich win przed Magdą - stchórzy, lecz jego słowa sugerują, że szuka wybaczenia bez faktycznego przyznania się do zdrady.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: