SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1292: Iza dowiaduje się, że jest w ciąży

M jak miłość, odcinek 1292: Iza dowiaduje się, że jest w ciąży

03.04.2017, godz. 21:19
M jak miłość odcinek 1292, Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odcinek 1292, Iza (Adriana Kalska) foto:

W "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) wkrótce przekona się, że pamiętną noc z Marciem (Mikołaj Roznerski) zapamięta do końca życia. Nie dość, że właśnie wtedy Lewińska próbowała się zabić, to w nowych odcinkach "M jak miłość" okaże się, że wspomnianej nocy zaszła w ciążę! W 1292 odcinku "M jak miłość" Iza zrobi test ciążowy i odwiedzi ginekologa, żeby potwierdzić swoje przypuszczenia. Chodakowski niedługo znów zostanie ojcem!

"M jak miłość" odcinek 1292, we wtorek 4.04.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W nowych odcinkach "M jak miłość" Marcin będzie skakał z kwiatka na kwiatek przyprowadzając do domu nowe dziewczyny i kochanki, a tymczasem Iza dowie się, że wkrótce urodzi jego dziecko!

Zobacz więcej: M jak miłość, kulisy serialu: Paulina, Gosia, Julka czyli nowe kochanki Marcina - ZDJĘCIA

W 1292 odcinku "M jak miłość" Iza kupi w aptece test ciążowy, bo towarzyszące jej symptomy będą wskazywały na ciążę. Lewińska wykona test, a gdy na niego spojrzy wszystko już będzie jasne.

Była kochanka Marcina jeszcze tego samego dnia umówi się do ginekologa, a pani doktor potwierdzi jej przypuszczenia i wręczy jej zdjęcie z pierwszego USG.

- Kiedy Iza dowiaduje się, że losy jej i Marcina będą połączone już na zawsze... Pierwsze uczucie to przerażenie, natomiast gdzieś tam w środku pojawia się nadzieja, że może wszystko się dobrze poukłada - powiedziała Adriana Kalska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1291: Magda żali się Pawłowi. Co będzie z małżeństwem Chodakowskich?

W 1293 odcinku "M jak miłość" Iza zacznie się jednak wahać, czy powinna o wszystkim powiedzieć Marcinowi. Fani serialu dobrze wiedzą jakie panują między nimi  relacje. Myślicie, że informacja o ciąży zmieniłaby nastawienie Chodakowskiego?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: