SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1292: Burzliwe rozstanie Anety i Olka

M jak miłość, odcinek 1292: Burzliwe rozstanie Anety i Olka

03.04.2017, godz. 21:19
M jak miłość, odcinek 1292, Aneta (Ilona Lewandowska), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość, odcinek 1292, Aneta (Ilona Lewandowska), Olek (Maurycy Popiel) foto:

W 1292 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) postanowi raz na zawsze zerwać kontakt z kochanką, ale to nie będzie takie proste. Aneta (Ilona Lewandowska) nie da się tak łatwo spławić. Dziewczyna poczuje się wykorzystana i zapragnie zemsty! Ich rozstanie będzie burzliwe, ale nie ostateczne. W "M jak miłość" Kryńska wcale nie zniknie z życia Chodakowskiego.

"M jak miłość" odcinek 1292, we wtorek 4.04.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1292 odcinku "M jak miłość" Olek zdradzał Magdę i w Kuwejcie urządził sobie nowe życie w towarzystwie Anety. Okazuje się, że obiecał jej, że wkrótce zostawi żonę!

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1291: Ewa ucieka ze szpitala

Kochanka nie chciała dłużej czekać i postanowiła sama poinformować Chodakowską o swoich romansie z Olkiem. Na szczęście Andrzej (Krystian Wieczorek) zapanował nad sytuacją i uratował przyjaciółkę przed złymi informacjami. Odwiedził też Olka, by poinformować go, że albo walczy o rodzinę, albo Madzia dostanie list napisany przez brunetkę z jego zespołu badawczego.

Olek oczywiście postanawia walczyć o żonę i właśnie dlatego w 1292 odcinku "M jak miłość" zrywa z Anetą. To jednak nie takie proste. Dziewczyna czuje się poszkodowana i wykorzystana.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1291: Magda żali się Pawłowi. Co będzie z małżeństwem Chodakowskich?

Wiadomo już, że Kryńska tak łatwo się nie podda. - Zdesperowana kobieta jest zdolna do wszystkiego. Sama jeszcze nie wiem, do czego zdolna jest Aneta - powiedziała Ilona Lewandowska w "Kulisach serialu M jak miłość". Coś nam jednak mówi, że Kryńska będzie za wszelką cenę chciała odbić Madzi Olka.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: