SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1292: Marcin i Agnieszka znów razem?

M jak miłość, odcinek 1292: Marcin i Agnieszka znów razem?

03.04.2017, godz. 21:20
M jak miłość odc. 1010. Marcin (Mikołaj Roznerski), Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość odc. 1010. Marcin (Mikołaj Roznerski), Agnieszka (Magdalena Walach) foto:

Marcin (Mikołaj Roznerski) i Agnieszka (Magdalena Walach) znów razem? Kochankowie sprzed lat powinni do siebie wrócić? Teraz nie łączy nic ich poza przyjaźnią, ale w 1292 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) uzna, że są w związku! Lewińska zjawi się pod blokiem Chodakowskiego, by poinformować go o ciąży, ale widok Marcina w towarzystwie prokuratorki ją spłoszy. Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1292 we wtorek, 4.04.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Powrót dawnej miłości? Nic z tych rzeczy! Choć Marcin zdradzał kiedyś Kasię (Agnieszka Sienkiewicz) z Agnieszką, to teraz zupełnie nic ich nie łączy. Oczywiście poza tym, że mieszkają po sąsiedzku i czasem oddadzą sobie drobną przysługę.

Zobacz: M jak miłość. Wszystkie dziewczyny Marcina

Iza jednak będzie miała swoje zdanie. W 1292 odcinku "M jak miłość" Lewińska zorientuje się, że jest w ciąży i będzie chciała poinformować o tym Chodakowskiego. Gdy jednak pojawi się pod blokiem Marcina, zobaczy go w towarzystwie Olszewskiej i uzna, że coś ich łączy!

To żaden romans, ani niewinna randka. Iza jest zwyczajnie przewrażliwiona i każdą sytuację odczytuje na swój sposób. Po tym jak Lewińska ochłonie i uzna, że związek Marcina i Agnieszki z pewnością jest jedynie jej wymysłem, na drodze stanie jej Paulina (Julita Fabiszewska).

Przeczytaj: M jak miłość. Męska rozmowa Andrzeja i Olka

W 1292 odcinku "M jak miłość" w czasie drugie podejścia do rozmowy z Marcinem, Iza zobaczy go w towarzystwie uroczej brunetki. Paulina będzie nową nianią Szymka (Staś Szczypiński), a ich widok zaboli Lewińską. W efekcie Iza o niczym nie powie Marcinowi i znów zniknie bez śladu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: