SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tajemnica Barbary wychodzi na jaw

M jak miłość. Tajemnica Barbary wychodzi na jaw

09.03.2017, godz. 11:00
M jak miłość odcinek 1233, Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska)
M jak miłość odcinek 1233, Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1291 odcinku serialu "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) zdradzi rodzinie swój wielki sekret! Seniorka rodu Mostowiaków wyjawi go, gdy nad jej bliskimi zawisną burzowe chmury. Kto by się spodziewał, że Mostowiakowa z "M jak miłość" skrywa taką tajemnicę?

"M jak miłość" odcinek 1291, w poniedziałek, 3.04.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Sekret Barbary, który seniorka postanowi wyjawić w 1291 odcinku serialu "M jak miłość", był skrywany przez wiele lat. Dopiero, gdy świat Ewy (Dominika Kluźniak) runie w gruzach, Mostowiakowa postanowi otworzyć stare rany, aby wesprzeć ukochaną synową. Wszystko będzie spowodowane tragicznymi wydarzeniami w 1291 odcinku serialu "M jak miłość".

Zobacz: M jak miłość. Ewa w depresji po stracie dziecka

W 1291 odcinku serialu "M jak miłość" Ewę zaskoczy nagły ból brzucha, który niestety, zignoruje. Wspomni o tym jedyne Luckowi (Witold Pyrkosz), a Marek (Kacper Kuszewski), gdy tylko usłyszy o dolegliwościach ukochanej żony, zawiezie ją natychmiast do ginekologa. Niestety, w 1291 odcinku serialu "M jak miłość" Ewa dostanie skierowanie do szpitala... Następnego ranka zadzwoni do męża ze szpitala. Gdy Mostowiak przybędzie na miejsce, będzie już za późno - ich dziecko nie przetrwało. Marek powiadomi w Grabinie rodzinę o tragicznych wydarzeniach.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka i Marcin znów razem?

Ewa w 1291 odcinku serialu "M jak miłość" wypisze się ze szpitala na żądanie i pojedzie z powrotem do domu. Jej stan psychiczny po stracie będzie fatalny i nie będzie chciała z nikim rozmawiać. Dlatego też w 1291 odcinku serialu "M jak miłość" do akcji wkroczy Barbara, aby wesprzeć synową - wyzna jej w tajemnicy, że ona niegdyś również straciła ciążę i doskonale rozumie jej ból.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: