SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1291: Szczera rozmowa Barbary i Ewy

M jak miłość, odcinek 1291: Szczera rozmowa Barbary i Ewy

03.04.2017, godz. 21:17
M jak miłość, odcinek 1291, Ewa (Dominika Kluźniak), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość, odcinek 1291, Ewa (Dominika Kluźniak), Barbara (Teresa Lipowska) foto:

W 1291 odcinku "M jak miłość" Ewa (Dominika Kluźniak) pogrążona w depresji będzie przeżywać śmierć swojego nienarodzonego dziecka. Barbara (Teresa Lipowska) rozumie ją jak nikt inny. W premierowym odcinku "M jak miłość" seniorka rodu Mostowiaków szczerze porozmawia z żoną Marka (Kacper Kuszewski) i wyzna jej swój największy sekret.

"M jak miłość" odcinek 1291 w poniedziałek, 3.04.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1291 odcinku "M jak miłość" Ewa poroni i jak najszybciej będzie chciała opuścić szpital. Wypisze się na własne życzenie, a gdy tylko mąż przywiezie ją do domu, zamknie się w pokoju i nie będzie chciała z nikim rozmawiać. Nawet z Markiem...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1290: Piosenka z M jak miłość "Love Me Tomorrow" Nik Ammar - posłuchaj YouTube

Barbara będzie załamana widząc cierpienie synowej. W nocy panie będą miały okazję szczerze porozmawiać. Gdy w 1291 odcinku "M jak miłość" Ewa zejdzie napić się wody, spotka w kuchni Barbarę, która poprosi o chwilę rozmowy i postanowi wyznać jej swój największy sekret. Okaże się, że seniorka rodu Mostowiaków też przed laty poroniła.

-Nie mogłam spać. Wstałam, bo nie chciałam budzić ojca. Możesz usiąść? Chciałam ci coś powiedzieć. Wiesz... Ja też kiedyś straciłam dziecko. To było jeszcze przed urodzeniem Marty. Nikt o tym nie wiedział, tylko Lucjan. To było bardzo dawno, ale takich rzeczy się nie zapomina. Dlatego wiem co czujesz i bardzo dobrze cię rozumiem, ale musisz być silna mimo tego, co się stało. Ty masz dla kogo żyć. A my jesteśmy, byliśmy i zawsze będziemy z tobą. Pamiętaj, Ewuś.. - powie Barbara i przytuli Ewę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: