SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1291: Ewa w depresji po stracie dziecka ucieka przed najbliższymi

M jak miłość, odcinek 1291: Ewa w depresji po stracie dziecka ucieka przed najbliższymi

03.04.2017, godz. 21:17
M jak miłość odcinek 1291, Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odcinek 1291, Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski) foto:

W 1291 odcinku "M jak miłość" Ewa (Dominika Kluźniak) na własne życzenie wypisze się ze szpitala. Marek (Kacper Kuszewski) przywiezie ją do domu, a Lucjan (Witold Pyrkosz) i Barbara (Teresa Lipowska) serdecznie ją powitają gotowi by służyć pomocą. Niestety żona Mostowiaka nie będzie miała ochoty nawet na nich patrzeć. Pogrążona w depresji po stracie dziecka zamknie się w pokoju. Co wydarzy się dalej w "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1291 w poniedziałek, 3.04.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1291 odcinku "M jak miłość" Ewa straci upragnione dziecko. Okaże się, że jej ciąża od początku była zagrożona. Lucjan i Barbara będą załamani tragedią syna i jego żony. Jednak gdy Ewa wróci do rodzinnego domu, z nikim nie zamieni nawet słowa. -Przepraszam, ale jestem zmęczona. Pójdę się położyć - powie od wejścia.

Marek będzie zaniepokojony i zmartwiony. Nie będzie umiał pocieszyć ukochanej po tak wielkiej tragedii, którą przeżyli wspólnie.
-Potrzebujesz czegoś? Mam ci coś przynieść? Może zrobię ci coś do picia? Ewa... Ja wiem, jak się teraz czujesz.
-Marek przepraszam, ale jestem zmęczona - kobieta spławi męża i będzie chciała zostać całkiem sama.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1291: Ewa ucieka ze szpitala

W 1291 odcinku "M jak miłość" Ewa znajdzie w sobie siłę, by w końcu powiedzieć Markowi o tym, jak naprawdę się czuje. Mostowiak jednak nie będzie mógł się do tego odnieść. Żona zabroni mu się pocieszać i rozmawiać na ten temat.

-To że zaszłam w ciążę, to było dla mnie ja cud i długo nie mogłam w to uwierzyć. Teraz nie chcę, nie mogę uwierzyć i pogodzić się z tym, co się stało. Nie pocieszaj mnie... Nic nie mów - poprosi na koniec Ewa.

Kilka godzin później Ewa zejdzie do kuchni i spotka tam Barbarę (Teresa Lipowska), która nie będzie mogła zasnąć. Rozmowa z seniorką podniesie Ewę na duchu?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: