SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ewa straci dziecko!

M jak miłość. Ewa straci dziecko!

06.03.2017, godz. 08:30
M jak miłość odcinek 1291, Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odcinek 1291, Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski) foto:

Wielki dramat w życiu Mostowiaków. W "M jak miłość" Ewa (Dominika Kluźniak) i Marek (Kacper Kuszewski) niedawno dowiedzieli się, że po raz kolejny zostaną rodzicami. Ich wspólne szczęście przerwie nieoczekiwana tragedia. Na skutek przebytej choroby organizm Ewy będzie za słaby i nie poradzi sobie z wyzwaniem jakim jest ciąża. W 1291 odcinku "M jak miłość" Ewa straci nienarodzone dziecko.

"M jak miłość" odcinek 1291, w poniedziałek, 3.04.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Tragiczna wiadomość dla fanów Ewy i Marka. Mostowiakowie stracą nienarodzone dziecko... Żona Marka przeżyje załamanie i pogrąży się w żałobie...

Zobacz: M jak miłość. Seria nieszczęść przed ślubem Asi i Tomka

W 1291 odcinku "M jak miłość" zacznie się całkiem niewinnie. Ewa gorzej się poczuje i wspomni Lucjanowi (Witold Pyrkosz), że boli ją brzuch. Zbagaltelizuje te symptomy i uzna, że to zwyczajna niestrawność.

Gdy po południu powie mężowi o swoich dolegliwościach, spanikowany Marek od razu zawiezie żonę go ginekologa prowadzącego ciążę. Ewa zda sobie sprawę, że sytuacja jest bardzo poważna dopiero wtedy, gdy lekarz zostawi ją w szpitalu pod obserwacją.

Przeczytaj: M jak miłość. Ewa urodzi córkę, czy syna?

Medyk nie będzie owijać w bawełnę i wyzna Markowi, że Ewie grozi poronienie. Kobieta zostanie na noc w szpitalu, a rano w 1291 odcinku "M jak miłość" zadzwoni do męża i z niepokojem wyzna, że znów czuje się fatalnie. Marek od razu przyjedzie na miejsce, a doktor przekaże mu złe wieści. Ewa poroniła.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: