SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Seria nieszczęść przed ślubem Asi i Tomka

M jak miłość. Seria nieszczęść przed ślubem Asi i Tomka

20.02.2017, godz. 21:57
M jak miłość Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Jak i podczas poprzednich podejść, tak i tym razem przed ślubem Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) w 1290 odcinku serialu "M jak miłość" przydarzą się im różne nieprzyjemności. Część będzie przypadkiem, część pechem, a do wszystkiego dojdą złe wróżby. Co dokładnie wydarzy się przed ślubem Asi i Tomka w 1270 odcinku "M jak miłość"?

M jak miłość" odcinek 1290 - wtorek, 28.03.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Jak podaje "Świat Seriali", już na kilka odcinków przed 1290 odcinkiem serialu "M jak miłość" okaże się, że zaczynają się pojawiać kolejne problemy. Pierwszym z nich, będzie praktykant krawca, który miał uszyć Tomkowi jego ślubną marynarkę - rękawy okażą się zbyt krótkie i trzeba będzie czekać dłużej na gotowy produkt. Joasię i Chodakowskiego czeka również załatwienie miejsca dla kolejnego gościa, a mianowicie dla nowej dziewczyny Wojtka (Feliks Matecki), co oznacza dodatkowe zamieszanie i koszty.

Zobacz: M jak miłość. Joasia odwoła ślub dzień przed ceremonią?

Pantofelki Joasi nie będą odpowiednio pasowały do sukni, więc Tomek zakupi jej nowe, na które przeznaczy majątek... A ukochana nie będzie w stanie w nich ustać nawet pięciu minut, nie mówiąc o chodzeniu. Kiedy w Siedlisku zepsuje się ogrzewanie i naprawa będzie miała potrwać do paru dni, Chodakowski dostanie nagłe wezwanie na wyjazd służbowy. Kolorowo, prawda? Oczywiście mówiąc czarno-humorystycznie, chociaż Joasi na pewno nie będzie do śmiechu. Ślub zostanie przesunięty o kolejny tydzień. W dzień ślubu w 1290 odcinku serialu "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) zachoruje, więc pałeczkę przejmie Marzenka (Olga Szomańska). Oczywiście bez siły mięśni Andrzejka (Tomasz Oświeciński) by się nie obyło, szkoda tylko, że przez te muskuły mężczyzna strąci głowę panny głowej ze ślubnego tortu...

Przeczytaj: M jak miłość. Piotrek spotka koleżankę sprzed lat. Kim jest Karolina?

- Ja tam nie chcę się mądrzyć, ale jeśli w dniu ślubu tak leje, to znaczy, że... wszystkie kobiety zakochane w panu młodym właśnie go opłakują... - zaskrzeczy na domiar złego Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) w 1290 odcinku serialu "M jak miłość", jak podaje "Świat Seriali". Doda, że ślub w listopadzie i na dodatek w piątek przynosi ogromne nieszczęście w późniejszym pożyciu małżeńskim. Pomimo przeciwności losu Joasia i Tomek w końcu złożą przysięgę, lecz czy te wszystkie wydarzenia na pewno nie wróżą źle?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: