SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ostatni taniec Agnieszki i Tomka

M jak miłość. Ostatni taniec Agnieszki i Tomka

13.03.2017, godz. 09:00
M jak miłość odcinek 1290 Agnieszka (Magdalena Walach) Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1290 Agnieszka (Magdalena Walach) Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Na weselu Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) w 1290 odcinku serialu "M jak miłość" Agnieszka (Magdalena Walach) pan młody poprosi Olszewską do tańca. Ostatecznie przypieczętują swoje rozstanie pożegnalnym tańcem i Aga raz na zawsze będzie musiała pogodzić się z myślą, że nie ma już nadzei na powrót.

"M jak miłość" odcinek 1290 we wtorek, 28.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 1290 odcinku serialu "M jak miłość" Joasia i Tomek nareszcie złożą przysięgę małżeńską i chociaż nie odbędzie się bez problemów, wszyscy goście będą podekscytowani. Z wyjątkiem jednej osoby... Agnieszka, jak podaje "Tele Tydzień", poczuje się nieswojo, co natychmiast zauważy Marcin (Mikołaj Roznerski).

Zobacz: M jak miłość. Olek wścieka się na kochankę!

- Trzymasz się jakoś? - spyta zaniepokojony przyjaciel w 1290 odcinku serialu "M jak miłość", a Agnieszka odpowie mu:
- Spokojnie, daję radę.

Nie zmieni to faktu, że Olszewska poczuje ukłucie żalu, że to nie ona stoi teraz na ślubnym kobiercu z ojcem swojego dziecka. Przekaże prezent od Jacka (Jan Wieczorkowski), który obdaruje młodą parę wycieczką po Włoszech. Agnieszka pogodzi się jednak z myślą o ostatecznym pożegnaniu, kiedy Tomek zaprosi ją do tańca w 1290 odcinku serialu "M jak miłość". Wyszepcze wtedy:
- Pożegnalny walc...

Przeczytaj: M jak miłość. Ojciec Kuby napadnie Alę! Zostanie pobita

Ostatni taniec, w zgodzie, w 1290 odcinku serialu "M jak miłość" jest z pewnością pięknym zwieńczeniem końca ich miłości. Teraz nadchodzi nowy początek dla Tomka i Joasi, a na horyzoncie pojawi się ktoś, kto przyciągnie uwagę Agnieszki, zresztą z wzajemnością. Czy już niedługo i Olszewska zazna odrobiny szczęścia w miłości? Z pewnością na to zasługuje.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: