SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ślub Asi i Tomka w Grabinie - DUŻO ZDJĘĆ

M jak miłość. Ślub Asi i Tomka w Grabinie - DUŻO ZDJĘĆ

26.03.2017, godz. 12:00
M jak miłość odcinek 1290, Asia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Adnrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1290, Asia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Adnrzej Młynarczyk) foto:

Przed nami największe wydarzenie premierowych odcinków "M jak miłość". Ślub Asi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) - na to przecież czekają najwierniejsi fani serialu. W 1290 odcinku "M jak miłość" zakochani nareszcie powiedzą sobie sakramentalne "tak" i zabawią się na swoim weselu zorganizowanym w Grabinie. Jak będzie wyglądała ceremonia i co się wydarzy? Sprawdźcie!

"M jak miłość" odcinek 1290 we wtorek, 28.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Lada moment Joasia i Tomek spotkają się z urzędnikiem, by ślubować sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Na tę chwilę czekaliśmy z zapartym tchem! Dzięki najnowszej odsłonie "Kulis M jak miłość" wiemy już, jak będzie wyglądała wyczekiwana ceremonia.

Zobacz: M jak miłość. Joasia i Tomek dostaną ślubny prezent od Jacka

W 1290 odcinku "M jak miłość" Joasia i Tomek pojadą do Grabiny na swoje wesele. Świadkować im będzie Marcin (Mikołaj Roznerski) i Agnieszka (Magdalena Walach). Na miejscu zjawi się także Maryla (Izabela Kapiasova) w towarzystwie Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski) - Marysia Rogowska (Małgorzata Pieńkowska) ucieknie z zabawy, gdy zobaczy komisarza.

Z obowiązku w siedlisku zjawi się także Grzegorz (Wojciech Majchrzak), ale mimo wszystko będzie bardzo zajęty obowiązkami zawodowymi. Natomiast Barbara (Teresa Lipowska) przyjdzie bez męża - za to w towarzystwie Kisielowej (Małgorzata Różniatowska).

Przeczytaj: M jak miłość. Ostatni taniec Agnieszki i Tomka

-Tomek Chodakowski jest zauroczony urodą swojej ukochanej i porywa ją do tańca - mówi w "Kulisach serialu M jak miłość" serialowy pan młody.

-Bawimy się dobrze, życzymy młodej parze wszystkiego najlepszego, z pewną nutą nostalgii. Oczywiście mówię o Agnieszce- dodała Magdalena Walach.

Zobaczcie naszą galerię zdjęć i zobaczcie, jak będzie wyglądała cała ceremonia.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: