SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marylka i Jakub będą razem?

M jak miłość. Marylka i Jakub będą razem?

20.03.2017, godz. 09:00
M jak miłość odcinek 1290, Maryla (Izabela Kapiasova), Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski)
M jak miłość odcinek 1290, Maryla (Izabela Kapiasova), Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) foto:

Nowa para w "M jak miłość"? W 1290 odcinku "M jak miłość" na hucznym weselu Asi (Joanna Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) Maryla (Izabela Kapiasova) pojawi się w towarzystwie przystojnego Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski). Nowy bohater wpadnie policjantce w oko, ale czy zostanie jej partnerem? Sprawdźcie, co wydarzy się wiosną 2017 w nowych odcinkach "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1290 we wtorek, 28.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 1290 odcinku "M jak miłość" doczekamy się ślubu Joasi i Tomka, na którym nie zabraknie nowych par i nowych bohaterów. Jednym z nich będzie Jakub Karski.

- Zostałam przez Tomka zaproszona i przyprowadziłam ze sobą gościa, którego nie bardzo znają - powiedziała Izabela Kapiasova w "Kulisach serialu M jak miłość".

Zobacz: M jak miłość. Niezapomniany ślub Asi i Tomka w Grabinie - ZDJĘCIA

Karski jest nowym funkcjonariuszem policji i przełożonym Tomka. Marylka robi sobie nadzieję, że w końcu znalazła miłość swojego życia, niestety... Może być różnie.

- Przystojny, młody. Więc Maryla myśli sobie, że coś mogłoby między nimi powstać. Tylko Jakub Karski jest znany z tego, że jest kobieciarzem - wzdycha serialowa Marylka w "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Wesele Asi i Tomka bez Lucjana Mostowiaka

Jakubowi w oko wpadnie ruda piękność. Olszewska, z którą także będzie miał przyjemność pracować zskradnie mu serce, czy to tylko chwilowe zauroczenie?

- Jakub ma słabość do płci pięknej. Agnieszka wpada mu w oko, w jakiś sposób będzie próbował zbliżyć się do Agnieszki - powiedział Krzysztof Kwiatkowski, który w serialu wcieli się w rolę Jakuba.

Marylka znów będzie miała złamane serce. Joasia i Tomek będą próbowali zeswatać Karskiego z Agnieszką...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: