SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia odwoła ślub dzień przed ceremonią?

M jak miłość. Joasia odwoła ślub dzień przed ceremonią?

20.02.2017, godz. 09:00
M jak miłość odcinek 1245. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odcinek 1245. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1290 odcinku serialu "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) ponownie zmierzy się z problemami ze wzięciem ślubu. Po raz kolejny świat będzie robił wszystko, aby zepsuć ten dzień, a złośliwość rzeczy martwych będzie wyjątkowo natrętna. Czy Joasia w związku z namnożeniem przeszkód postanowi odwołać ślub?

M jak miłość" odcinek 1290 - wtorek, 28.03.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Już niedługo zakochanych czekają same problemy z pobraniem się w 1290 odcinku serialu "M jak miłość". Już tyle razy odwoływali lub przekładali datę tego wyjątkowego wydarzenia, że naprawdę ciężko to zliczyć. W związku z różnymi wydarzeniami w "M jak miłość" Joasia ponownie zacznie wątpić w spełnienie marzenia o ślubie z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk)!

Zobacz: M jak miłość. Marysia rzuca Roberta

Pierwszym, choć w porównanie do reszty drobnym problemem okaże się dodatkowy gość od strony Wojtka (Feliks Matecki), który postanowi, że w 1290 odcinku serialu "M jak miłość" chce wziąć jako osobę towarzyszącą swoją nową dziewczynę. Marynarka Tomka okaże się zbyt krótka w rękawach w związku z błędem młodego szewca, a buty Joasi niepasujące do sukni. Chociaż ukochany podaruje jej nowe, o wiele droższe, panna młoda nie będzie w stanie w nich ustać w 1290 odcinku serialu "M jak miłość", więc w efekcie do ołtarza przejdzie się w tenisówkach...

Ale złośliwość rzeczy martwych to jedno, a przeszkody "ludzkie" to drugie. Szef wyśle Chodakowskiego w delegację, tuż przed ślubem. W siedlisku zepsuje się ogrzewanie, więc za namową Barbary (Teresa Lipowska) ślub zostanie przełożony o tydzień i na domiar złego Ula (Iga Krefft) niedługo później dostanie grypy żołądkowej.

Przeczytaj: M jak miłość. Teresa Lipowska szczerze o sobie. Autobiografia aktorki

Nawet w 1290 odcinku serialu "M jak miłość", w dzień ślubu, problemy nie opuszczą Joasi i Tomka. Nic więc dziwnego, że narzeczona zacznie mieć wątpliwości, jak podaje "Świat Seriali". Nawet dzień przed zamążpójściem będzie obawiała się o powodzenie całej ceremonii... Odwoła ją?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: