SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia i Tomek dostaną ślubny prezent od Jacka

M jak miłość. Joasia i Tomek dostaną ślubny prezent od Jacka

13.03.2017, godz. 19:00
M jak miłość odc. 1237. Jacek (Jan Wieczorkowski), Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1237. Jacek (Jan Wieczorkowski), Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Jacek (Jan Wieczorkowski) zniknął z życia Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk), ale wcześniej prawie zrujnował ich związek! Miał zostać świadkiem pana młodego, ale na ślubie w 1290 odcinku "M jak miłość" go zabraknie. Nie zapomni jednak o zakochanych i w ramach przeprosin za swoje zachowanie podaruje im kosztowny prezent ślubny! Co Asia i Tomek dostaną od Jacka w "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1290 we wtorek, 28.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Choć Jacek nie pojawi się osobiście na ślubie Asi i Tomka - jak obiecał nie będzie się wtrącać i wyjedzie za granicę. To jednak nie odmówi sobie przyjemności sprawienia im niespodzianki.

Zobacz: M jak miłość. Olek wścieka się na kochankę!

W 1290 odcinku "M jak miłość" Agnieszka (Magdalena Walach), która będzie świadkową panny młodej, wręczy świeżo upieczonemu mężowi prezent od najlepszego przyjaciela. Jacek będzie hojny, bo podaruje nowożeńcom wycieczkę do najpiękniejszych miast we Włoszech!

Przeczytaj: M jak miłość. Ostatni taniec Agnieszki i Tomka

Chodakowski będzie w szoku, gdy Olszewska wręczy mu opłaconą kartę podarunkową na piękną podróż poślubną. Policjant zaprosi Agnieszkę do tańca, który będzie ostatecznym zakończeniem ich zażyłej relacji. Od teraz Tomek należy tylko do Asi.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: