SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1290: Ewa w szpitalu. Lekarze walczą o życie jej dziecka

M jak miłość, odcinek 1290: Ewa w szpitalu. Lekarze walczą o życie jej dziecka

26.03.2017, godz. 20:00
M jak miłość odcinek 1290, Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odcinek 1290, Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski) foto:

Ewa (Dominika Kluźniak) trafi do szpitala i choć cały czas będzie mogła liczyć na Marka (Kacper Kuszewski) to ciężko będzie jej znaleźć pozytywne nastawienie. W 1290 odcinku "M jak miłość" żona Mostowiaka będzie przeczuwać, że nie chodzi tylko o rutynowe badania, a o to, że z ich nienarodzonym dzieckiem dzieje się coś złego. W "M jak miłość" wydarzy się najgorsze. Ewa i Marek dowiedzą się, że ciąża jest zagrożona. Niedługo później w "M jak miłość" Ewa straci upragnione dziecko, które było prezentem od losu.

"M jak miłość" odcinek 1290 we wtorek, 28.03.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1290 odcinku "M jak miłość" Ewa trafia do szpitala i boi się, że wkrótce wydarzy się coś złego. -Jesteś tylko na obserwacji i to pod opieką najlepszych specjalistów - Marek będzie pocieszać załamaną żonę.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1290: Chory Lucjan nie pójdzie na wesele Asi i Tomka

W 1290 odcinku "M jak miłość" Ewę czeka szereg badań, a w tym czasie pozostali mieszkańcy Grabiny szykują się na ślub Asi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk)... Po kolejnych badaniach żona Mostowiaka będzie coraz bardziej załamana.

-Trzeba czekać. Lekarz powiedział, że obejrzy wyniki ze swoim szefem i przyjdzie i nam wszystko powie, ale ja czuję, że dzieje się coś złego.
-Ewa przestań. Trzeba myśleć pozytywnie, nie poddawać się. Teraz trzeba walczyć. Trzeba być dobrej myśli - powie Marek, choć sam nie do końca w to wierzy.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1289: Andrzej straci córkę. Ostateczna decyzja Budzyńskiej

Jeszcze tego samego dnia wydarzy się najgorsze - Pani Ewo, musimy porozmawiać - powie poważnym tonem lekarz zaglądając na salę, w której leżeć będzie pacjentka.

Wtedy Mostowiakowie dowiedzą się, że wkrótce mogą stracić dziecko... - Przykro mi. Będziemy walczyć, ale nie jest dobrze. Ciąża nie rozwija się prawidłowo. Grozi pani poronienie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: