SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1290: Ewa i Marek nie pojawią się na weselu Chodakowskich

M jak miłość, odcinek 1290: Ewa i Marek nie pojawią się na weselu Chodakowskich

24.03.2017, godz. 10:00
M jak miłość odcinek 1290, Marek (Kacper Kuszewski), Ewa (Dominika Kluźniak), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Asia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odcinek 1290, Marek (Kacper Kuszewski), Ewa (Dominika Kluźniak), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Asia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Tragedia w rodzinie Mostowiaków w 1290 odcinku serialu "M jak miłość" sprawi, że Marek (Kacper Kuszewski) i Ewa (Dominika Kluźniak) nigdy nie dotrą na ślub Chodakowskich! Kiedy Tomek (Andrzej Młynarczyk) i Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) będą bawić się na swoim weselu, druga para w 1290 odcinku "M jak miłość" będzie drżała o życie swojego dziecka.

"M jak miłość" odcinek 1290 we wtorek, 28.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Już niedługo w serialu "M jak miłość" widzów czekają wyjątkowo emocjonujące wydarzenia, które wiele zmienią w życiu bohaterów. Ewa zacznie odczuwać poważne bóle brzucha, które początkowo zignoruje. Dopiero Marek zaniepokojony stanem zdrowotnym swojej żony postanowi interweniować i zawiezie ją do lekarza.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1290: Jakub Karski podrywa Joasię

Okaże się, że Mostowiakowa musi zostać w szpitalu na obserwacji:
- Na wszelki wypadek chciałbym położyć panią na kilka dni do szpitala... - powie jej lekarz - Trzeba zrobić badania, podać progesteron na podtrzymanie ciąży. I miejmy nadzieję, że wszystko będzie w porządku... Zawsze powtarzam to moim pacjentkom: proszę być dobrej myśli.

W tym czasie Joasia i Tomek będą przygotowywali się do swojego ślubu. W 1290 odcinku serialu "M jak miłość", gdy będą stawali na ślubnym kobiercu, Ewa nadal będzie w szpitalu na obserwacji, a jej stan się nie polepszy. Para nie będzie mogła uczestniczyć w tym wyjątkowym dla Chodakowskich dniu...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1289: Andrzej straci córkę. Ostateczna decyzja Budzyńskiej

Rodzina prześle Mostowiakom zdjęcia ze ślubu. Pomimo własnych zmartwień ucieszą się ze szczęścia bliskich. Lecz niestety, w momencie, kiedy Ewa straci dziecko, wszystko przestanie się liczyć.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: