SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1289: Katarzyna Maj ma obsesję na punkcie Hani

M jak miłość, odcinek 1289: Katarzyna Maj ma obsesję na punkcie Hani

23.03.2017, godz. 11:00
M jak miłość odcinek 1289, Natalka (Marcjanna Lelek), Katarzyna Maj (Grażyna Strachota)
M jak miłość odcinek 1289, Natalka (Marcjanna Lelek), Katarzyna Maj (Grażyna Strachota) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Majowa (Grażyna Strachota) czuje się coraz bardziej samotna po stracie syna i w 1289 odcinku serialu "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) przekona się, jak dużą obsesję na punkcie jej córki ma teściowa. Katarzyna zaprosi Mostowiakównę do swojego mieszkania w Warszawie, a młoda mama w 1289 odcinku "M jak miłość" niemalże dostanie zawału na widok pokoju dziecinnego...

"M jak miłość" odcinek 1289 w poniedziałek, 27.03.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Majowa w 1289 odcinku serialu "M jak miłość" z samego rana zadzwoni do Natalki, aby dowiedzieć się, co u małej Haneczki (Maja Marczak). Chociaż policjantka będzie spieszyła się na szkolenie w Warszawie, Katarzyna namówi ją do odwiedzin w swoim mieszkaniu. Chcąc nie chcąc, Mostowiakówna będzie musiała spełnić życzenie osamotnionej babci.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1290: Jakub Karski podrywa Joasię

Kiedy już dotrze do domu Majowej w 1289 odcinku serialu "M jak miłość", przeżyje szok. Okaże się, że kobieta przygotowała cały pokój dla córeczki Natalki - piękne, pastelowe kolory, pluszaki, zabawki, misie, sukienki, jednym słowem wszystko, o czym marzy większość małych dziewczynek. Mostowiakówna w 1289 odcinku serialu "M jak miłość" będzie przerażona - przecież nawet nie bardzo chce, aby babcia utrzymywała kontakt z wnuczką.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1289: Andrzej straci córkę. Ostateczna decyzja Marty

Jednakże to nie koniec niespodzianek, które czekają Natalkę. Katarzyna w 1289 odcinku "M jak miłość" przedstawi mamie Hani plan na przyszłość dziewczynki - prywatna szkoła dwuzjęzyczna, dodatkowe zajęcia... oczywiście wszystko w Warszawie. Zacznie się od rozmowy o Darku, ale Majowa po chwili zrezygnuje:

- (...) Nie chcę nawet o tym rozmawiać... Chcę rozmawiać o Hani! Natalko, nie wiem, jakie ty masz plany na przyszłość w stosunku do Hani, ale myślę, że dobrze by było, gdyby Hania poszła do szkoły w Warszawie. I to najlepiej anglojęzycznej! - na te słowa Natalia nie będzie w stanie powstrzymać chichotu.
- Przepraszam, ale wydaje mi się, że szkoła to jest jeszcze bardzo odległa przyszłość (...).

Blondynka będzie przerażona i ucieknie z mieszkania Majowej, wymawiając się szkoleniem.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: