SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ewa trafi do szpitala. Życie jej dziecka jest w niebezpieczeństwie!

M jak miłość. Ewa trafi do szpitala. Życie jej dziecka jest w niebezpieczeństwie!

21.03.2017, godz. 20:04
M jak miłość odcinek 1289, Ewa (Dominika Kluźniak)
M jak miłość odcinek 1289, Ewa (Dominika Kluźniak) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Ewa (Dominika Kluźniak) nie spodziewała się, że jeszcze będzie mamą, ale los zrobił jej niespodziankę. W 1289 odcinku "M jak miłość" sprawy niestety zaczynają się komplikować. Marek (Kacper Kuszewski) zawiezie żonę do ginekologa, gdy tylko dowie się o jej złym samopoczuciu. Mostowiakowa będzie musiała zostać w szpitalu na obserwacji, ale obieca sobie, że zrobi wszystko, żeby urodzić to dziecko! Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1289 w poniedziałek 27.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 1289 odcinku "M jak miłość" sielanka Mostowiaków zostanie przerwana. Ewa źle się poczuje, ale zbagatelizuje to, twierdząc, że nabawiła się niestrawności. Na szczęście Marek będzie miał głowę na karku i od razu zawiezie żonę do lekarza.

Zobacz: M jak miłość. Ewa i Marek na USG. Nic nie wskazuje na komplikacje

Doktor prowadzący ciążę wyjaśni, że takie bóle na początku ciąży nie muszą świadczyć o żadnych komplikacjach - Ale niestety mogą też być zwiastunem problemów - doda.

Ewa będzie musiała zostać na obserwacji i zacznie panikować. Lekarz zapewni ją jednak, że musi zrobić kilka niezbędnych badań. - Choćbym miała leżeć plackiem do końca ciąży, to urodzę to dziecko! - powie mężowi Ewa, choć do tej pory nic nie zapowiadało poważnych kłopotów.

Przeczytaj: M jak miłość. Matka Darka wyda fortunę na poszukiwania syna

Niestety... W premierowych odcinkach "M jak miłość" Ewa nie poczuje się lepiej, a gdy Mostowiak odwiedzi ukochaną następnego dnia, lekarz przekaże mu dramatyczne wieści. Ewa straci dziecko....

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: