SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ciąża Ewy zagrożona. Czy dziecko Mostowiaków przeżyje?

M jak miłość. Ciąża Ewy zagrożona. Czy dziecko Mostowiaków przeżyje?

20.02.2017, godz. 17:09
M jak miłość odcinek 1277 Ewa (Dominika Kluźniak)
M jak miłość odcinek 1277 Ewa (Dominika Kluźniak) foto:

W "M jak miłość" Ewa (Dominika Kluźniak) pokonała raka i miała być bezpłodna, ale los obdarzył ją i Marka (Kacper Kuszewski) kolejnym potomkiem. Niedawno w "M jak miłość" Ewa przekazała bliskim radosną nowinę o swojej ciąży. Wkrótce na rodzinę Mostowiaków znów spadnie deszcz nieszczęść. W 1289 odcinku "M jak miłość" okaże się, że żona Mostowiaka jest bardzo słaba i może stracić upragnione dziecko!

"M jak miłość" odcinek 1289 w poniedziałek 27.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Ewa i Marek spodziewają się dziecka! Dla Mostowiaka to będzie już czwarty potomek. Marek jest podekscytowany wydarzeniem i wreszcie zacznie w to wierzyć. Będzie nawet przekonany, że to będzie córeczka i już wybierze dla niej imię - Julia.

Zobacz: M jak miłość. Ewa przyzna się bliskim, że jest w ciąży

Mostowiak zacznie także trenować pod okiem Andrzejka, żeby być w formie, gdy na świat przyjdzie jego najmłodsza pociecha. Bliscy będą zaniepokojeni, bo Lisiecki nie da mu żadnej taryfy ulgowej...

Tymczasem w 1289 odcinku "M jak miłość" Ewa gorzej się poczuje. Rozboli ją brzuch, ale żona Marka nie będzie panikować i uzna, że to zwykła niestrawność. Gdy powie mężowi o swoim gorszym samopoczuciu, on natychmiast zawiezie ją do lekarza.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza przeprowadzi się do Gdyni i zacznie nowe życie

Sprawa okaże się poważna. Lekarz wypisze Ewie skierowanie do szpitala. Możliwe, że żona Mostowiaka straci dziecko! Jej ciąża jest zagrożona! Nad rodziną Mostowiaków kolejny raz pojawiają się czarne chmury...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: