SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tajemnicze spotkanie Darka i Franka

M jak miłość. Tajemnicze spotkanie Darka i Franka

21.03.2017, godz. 20:02
M jak miłość odcinek 1289, Darek (Marcel Sabat), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odcinek 1289, Darek (Marcel Sabat), Franek (Piotr Nerlewski) foto:

Darek (Marcel Sabat), który został uznany za zaginionego, ma się bardzo dobrze. W 1289 odcinku "M jak miłość" Maj niespodziewanie odezwie się do Franka (Piotr Nerlewski) i poprosi go i potajemne spotkanie. Biologiczny ojciec Hani (Maja Marczak) wyzna, że planuje wyprowadzić się na stałe do Stanów Zjednoczonych i już nigdy więcej nie będzie kontaktować się z córką. Poprosi leśnika, by zachował list, który wręczy Hani, gdy będzie już duża. Franek się zgodzi i o niczym nie powie Natalce (Marcjanna Lelek). Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1289 w poniedziałek 27.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Darek zrobił matce psikusa (delikatnie mówiąc) i zapadł się pod ziemię. Katarzyna (Grażyna Strachota) zaczęła panikować i szukać syna nawet z pomocą wróżbity, który w dodatku uznał, że chłopaka zamrodowano!

Zobacz: M jak miłość. Ewa w depresji po stracie dziecka

Na szczęście Darek ma się bardzo dobrze, a przekonamy się o tym w 1289 odcinku "M jak miłość". Właśnie wtedy biologiczny ojciec Hani poprosi o spotkanie swojego największego rywala. Zarzycki dowie się, że Maj planuje przeprowadzkę do USA i już nigdy więcej nie będzie wtrącać się w życie swojej córki, żeby nie mieszać jej w głowie.

Do leśniczego będzie miał tylko jedną prośbę. Wręczy Frankowi list, który napisał do Hani i poprosi, żeby wręczył jej go, gdy dziewczynka będzie już duża. Zależy mu na tym, żeby Hania wiedziała, dlaczego w jej życiu zabrakło ojca.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka i Marcin znów razem?

Franek zgodzi się zachować spotkanie i list w tajemnicy. Nie powie o niczym Natalce, ale dziewczyna i tak pozna prawdę, gdy Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) pokaże jej film sprzed sklepu, na którym wyraźnie będzie widać samochód Maja.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: