SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1289: Andrzej straci córkę. Ostateczna decyzja Budzyńskiej

M jak miłość, odcinek 1289: Andrzej straci córkę. Ostateczna decyzja Budzyńskiej

23.03.2017, godz. 18:20
M jak miłość odcinek 1289 Andrzej (Krystian Wieczorek), Ania (Weronika Wachowska)
M jak miłość odcinek 1289 Andrzej (Krystian Wieczorek), Ania (Weronika Wachowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Widzowie w 1289 odcinku "M jak miłość" dowiedzą się w końcu, czy mała Ania (Weronika Wachowska) będzie utrzymywała kontakty z Andrzejem (Krystian Wieczorek). Niestety, umowa z Martą (Dominika Ostałowska) nie będzie wyglądała tak, jak Budzyński by sobie wymarzył. W 1289 odcinku "M jak miłość" okaże się, że dziewczynka praktycznie przestanie widywać się z ojcem!

"M jak miłość" odcinek 1289 w poniedziałek, 27.03.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Marta odwlekała zarówno decyzję o rozwodzie, jak i decyzję od której zależą kontakty Budzyńskiego z Anią. Kiedy w końcu sytuacja z zakończeniem związku małżeńskiego została ustalona, w 1289 odcinku serialu "M jak miłość" widzowie z rozmowy Andrzeja i Magdy (Anna Mucha) dowiedzą się, że mężczyzna praktycznie całkowicie utraci kontakt z córką!

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1289: Magda płacze przez Olka

- Ania chodzi tam do szkoły, jest bardzo zadowolona - powie Andrzej w 1289 odcinku "M jak miłość" - Ma nowych przyjaciół. Ustaliliśmy z Martą, że nie będziemy jej wywracać życia do góry nogami.
- To co, Ania zostaje z Martą? - spyta Chodakowska.
- Tak, ale przyjedzie do mnie - stwierdzi zrezygnowany Budzyński - Na wakacje, w przyszłym roku. A potem wróci do Marty.
- Wyobrażam sobie, jakie to wszystko jest dla ciebie trudne...
- Najważniejsze jest dobro Ani, cała reszta naprawdę nie ma znaczenia. Ania i tak wyjątkowo dzielnie zniosła nasze rozstanie. Mam nadzieję, że rozegramy to tak, że Ania będzie cierpiała jak najmniej.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1289: Andrzej rozszyfruje Anetę

Dwa miesiące w roku, to niewiele czasu z ukochanym dzieckiem, ale Andrzej postara się wytrzymać rozłąkę dla dobra Ani. Magda w 1289 odcinku "M jak miłość" po przygnębiającym wyznaniu przyjaciela ściśnie mu rękę w geście wsparcia, jednakże to nadal nie wystarczy na załatanie dziury w sercu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: