SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1289: Andrzej rozszyfruje Anetę

M jak miłość, odcinek 1289: Andrzej rozszyfruje Anetę

22.03.2017, godz. 17:45
M jak miłość odcinek 1289, Aneta (Ilona Lewandowska), Andrzej (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odcinek 1289, Aneta (Ilona Lewandowska), Andrzej (Krystian Wieczorek) foto:

Aneta (Ilona Lewandowska) poderwała Olka (Maurycy Popiel), który wdał się w romans udając, że pracuje w pocie czoła. Magda (Anna Mucha) cierpliwie czekała na powrót męża z Kuwejtu, a teraz sprawa się skomplikowała. W 1289 odcinku "M jak miłość" kochanka Chodakowskie postanowi powiedzieć Magdzie prawdę o płomiennym romansie z jej mężem. Na szczęście Andrzej (Krystian Wieczorek) wyczuje, co jest na rzeczy i oszczędzi przyjaciółce zmartwień. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1289 w poniedziałek, 27.03.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Aneta to przebiegła żmija. Olek obiecał jej, że dla niej weźmie rozwód, ale sytuacja się przeciąga. Zniecierpliwiona dziewczyna postanawia więc sama doprowadzić do rozpadu małżeństwa Chodakowskich. W tym celu przychodzi do kancelarii, ale nie spotyka Magdy na miejscu. Andrzej pozwala jej za to zostawić wiadomość dla Chodakowskiej.

Zobacz: M jak miłość. Marcin szuka opiekunki dla Szymka

-Nie musisz już nic robić. Zostawiłam Magdzie liścik, jeszcze dziś się o nas dowie - powie Aneta nagrywając się na pocztę głosową Olka. Jej słowa usłyszy Andrzej Budzyński.

W 1289 odcinku "M jak miłość" prawnik od razu skonfiskuje liścik, który Aneta zostawiła rywalce. Wszystko po to, by Madzia nie dowiedziała się w taki sposób o zdradzi męża

Przeczytaj: M jak miłość. Gosia nową dziewczyną Marcina!

Tymczasem w 1289 odcinku "M jak miłość" zaniepokojony Olek zadzwoni do żony, by wybadać sytuację. Będzie myślał, że jego kłamstwa już się wydały. Odetchnie z ulgą, gdy okaże się,

-Mam do ciebie prośbę. Cokolwiek się stanie, nikomu nie wierz. Myślę, że ktoś chce nas rozdzielić. Nie mogę niczego więcej powiedzieć. Za kilka dni postaram się przylecieć i wtedy pogadamy - powie Chodakowski. Nie wie jednak, że kartka napisana przez Anetę trafiła w ręce Budzyńskiego, który urządzi mu pogadankę i będzie go szantażować, by ratował swoją rodzinę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: