SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1289: Andrzej powie Madzi o romansie Olka? Co wydarzy się dalej w M jak miłość?

M jak miłość, odcinek 1289: Andrzej powie Madzi o romansie Olka? Co wydarzy się dalej w M jak miłość?

27.03.2017, godz. 21:15
M jak miłość odcinek 1289, Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odcinek 1289, Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek) foto:

Budzyński (Krystian Wieczorek) odkryje sekret Olka (Maurycy Popiel) i postanowi uprzedzić Magdę (Anna Mucha), że jej małżeństwo nie ma sensu. Czy w 1289 odcinku prawnik powie przyjaciółce o romansie Chodakowskiego i Anety Kryńskiej (Ilona Lewandowska)? Serce Magdy mogło by tego nie znieść. Co wydarzy się dalej w "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1289 w poniedziałek, 27.03.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1289 odcinku "M jak miłość" Andrzej dowie się, że Olek ma romans z Anetą. Kochana lekarza przyjdzie do kancelarii, żeby zostawić Chodakowskiej wymowny liścik - na szczęście karteczka trafi w ręce Andrzeja. Prawnik postanowi powiedzieć o wszystkim przyjaciółce.

-Wiem, że jest późno, ale muszę z tobą porozmawiać - powie w 1289 odcinku "M jak miłość" gdy stanie w drzwiach mieszkania Magdy.
-Wejdź, zapraszam
-Maciek śpi? - upewni się prawnik.
-Tak, napijesz się czegoś? - zaproponuje Madzia, a Budzyński będzie chciał przejść do rzeczy. W porę jednak zorientuje się, że Chodakowska czuje się słabo, a jej serce wziąż pozostawia wiele do życzenia.

Zobacz: M jak miłość, odcinek: 1290: Ślub Asi i Tomka w Grabinie - DUŻO ZDJĘĆ

Chodakowska nie będzie w najlepszej kondycji i zacznie opowiadać Andrzejowi o problemach w swoim małżeństwie.

-Pogubiłam się w tym wszystkim. Olek wysyła mi sprzeczne komunikaty. Ja wiem, że coś się dzieje złego. On nie jest ze mną szczery. Z jednej strony wkurzam się, że nie jest szczery, a z drugiej strony boję się tego, co może mi powiedzieć i jak brzmi prawda. Moje serce źle znosi te napięcia - powie Chodakowska i wtedy Andrzej postanowi zachować dla siebie informację o romansie jej męża.
-Chciałeś ze mną porozmawiać.
-Tak, ale to może zaczekać. Odpocznij, a ja już pójdę - wyzna prawnik, przytuli przyjaciółkę i wyjdzie z jej mieszkania.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: