SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin odnajdzie Izę. Szokująca propozycja Chodakowskiego

M jak miłość. Marcin odnajdzie Izę. Szokująca propozycja Chodakowskiego

14.03.2017, godz. 21:06
M jak miłość odcinek 1283, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1283, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Iza (Adriana Kalska) marzyła o tym, żeby Marcin (Mikołaj Roznerski) jej wybaczył, ale układ który jej zaproponuje, będzie nie do przyjęcia! W 1288 odcinku "M jak miłość" Chodakowski odnajdzie kochankę w jednym z podwarszawskich hoteli i... zaproponuje, żeby zostali przyjaciółmi! Lewińska będzie w szoku i nie zgodzi się na jego propozycję. Niedługo później dowie się, że jest z Marcinem w ciąży. Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1288 we wtorek, 21.03.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" po namiętnej nocy z Marcinem, Lewińska próbowała się zabić! Na szczęście w porę trafiła do szpitala i uratowało ją płukanie żołądka. Co wydarzy się dalej?

Zobacz: M jak miłość. Ewa straci dziecko!

Marcin dowiedział się o tym, czego dopuściła się Iza i zaczął obarczać się wyrzutami sumienia. Panicznie szukał ukochanej, ale ona nie zamierzała się z nim kontaktować.

W 1288 odcinku "M jak miłość" Marcin odnajdzie ukochaną w jednym z podwarszawskich hoteli i zaproponuje jej, żeby zostali przyjaciółmi. Lewińska wysłucha Chodakowskiego, ale nie zgodzi się na taki układ. To dla niej nie do przyjęcia...

Przeczytaj: M jak miłość. Kinga rzuci Piotra. Pożegnalny list Zduńskiej

Wygląda na to, że Iza woli być sama, niż udawać, że z Marcinem łączy ją "przyjaźń". Niedługo później w "M jak miłość" Lewińska dowie się jednak, że jest z Chodakowskim w ciąży! Wtedy trudno jej będzie go odzyskać - o przyjacielskich relacjach nie ma mowy!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: