SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kinga wybaczy mężowi? Pojednanie Zduńskich

M jak miłość. Kinga wybaczy mężowi? Pojednanie Zduńskich

14.03.2017, godz. 21:07
M jak miłość odcinek 1288, Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odcinek 1288, Kinga (Katarzyna Cichopek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Kłopoty w małżeństwie Zduńskich! Kinga (Katarzyna Cichopek) w 1288 odcinku serialu "M jak miłość" wścieknie się na Piotrka (Marcin Mroczek) i wyjedzie, pozostawiając po sobie jedynie list. Co zrobi Zduńskich, żeby żona mu wybaczyła? Co wydarzy się w 1288 odcinku serialu "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1288 we wtorek, 21.03.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1288 odcinku serialu "m jak miłość" Kinga poczuje, że w ogóle nie może liczyć na swojego męża! Wszystko zwali jej się na głowę, a problemy będą nadchodziły falami, co chwilę coś nowego. To z pewnością nie będzie najlepszy czas dla Zduńskiej... Wszystko zacznie się od błahostki -  w 1288 odcinku serialu "M jak miłość" zacznie szwankować jej komputer.

Zobacz: M jak miłość. Magda przepytuje kochankę Olka

Dodatkowo okaże się, że na Deszczowej przecieka dach.  Będzie to dla Kingi o tyle uciążliwe, jak podaje "Tele Tydzień", że wada ujawni się niedługo przed tym, jak Zduńska będzie musiała zająć się przygotowaniami do imprezy dla dzieci organizowanej w Bistro. Właśnie, w pracy również będzie miała spory problem - animator odstąpi od wykonania zlecenia. W takiej sytuacji Kinga w 1288 odcinku serialu "M jak miłość" będzie liczyła na pomoc Piotrka, który będzie niedysponowany z powodu swojej pracy.

Zduńska w 1288 odcinku "M jak miłość" zostawi Olgę (Katarzyna Grabowska) i Radka (Tomasz Włosok), aby sprawowali pieczę nad przedsiębiorstwem, a sama pojedzie do domu sprawdzić, jak dekarze radzą sobie z naprawą dachu.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin odnajdzie Izę

Czeka ją nieprzyjemna rozmowa z "fachowcami", którzy zamiast zajmować się robotą, bezwstydnie się upiją. Widząc to, Kinga w 1288 odcinku serialu "M jak miłość" napisze list do Piotrka i wyjedzie do swojej matki. Dopiero kilka godzin później Zduński pojawi się przed drzwiami teściowej, by odebrać ukochaną. Już na wstępie czeka go awantura, ale kiedy tylko Kinga się uspokoi, małżeństwo w końcu dojdzie do porozumienia.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: