SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza uderzy Marcina Chodakowskiego

M jak miłość. Iza uderzy Marcina Chodakowskiego

18.03.2017, godz. 15:23
M jak miłość odcinek 1288 Iza (Adriana Kalska) Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1288 Iza (Adriana Kalska) Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Marcin (Mikołaj Roznerski) w 1288 odcinku serialu "M jak miłość" postanowi odnaleźć Izę (Adriana Kalska). Będzie miał wyrzuty sumienia przez jej próbę samobójczą i nie chce, aby była ukochana znikała z jego życia. Plan pogodzenia się z Lewińską nie pójdzie do końca po jego myśli - w 1288 odcinku "M jak miłość" kuratorka uderzy Chodakowskiego!

"M jak miłość" odcinek 1288 we wtorek, 21.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 1288 odcinku serialu "M jak miłość" Marcin postanowi odszukać Izę. Odkąd dowiedziałsię o jej samobójstwie nie może spokojnie funkcjonować. Po rozmowie z Kingą (Katarzyna Cichopek) postanowi odwiedzić ciotkę Lewińskiej, która będzie wiedziała, gdzie przebywa kuratorka...

Zobacz: M jak miłość. Bilski znów za kratami!

Chodakowski odnajdzie kochankę i będzie próbował z nią normalnie porozmawiać, wszystko wyjaśnić i naprawić ich relację. Jednak dziewczynę poniosą emocje.

- Mówiłam ci, żebyś mnie nie szukał?! I żebyś się ze mną nie kontaktował?! - wykrzyczy Iza w 1288 odcinku serialu "M jak miłość" na widok Marcina, który zacznie się tłumaczyć:
- Widzisz, zawsze muszę robić wszystko po swojemu... - zacznie Chodakowski- Iza, ja nie chcę, żebyśmy się tak rozstali. Nie możemy wrócić do tego co było, bo za dużo złego się wydarzyło... Ale byłaś i jesteś jedną z najważniejszych osób w moim życiu. W życiu Szymka też. Ja nie chcę, żebyś tak zniknęła z tego życia - Lewińska zdaniu zdzieli Marcina w twarz.
- I co?! Jak sobie to teraz wyobrażasz?! Ja nie chcę twojej litości. Rozumiesz?! (...) Jak ty to sobie wyobrażasz?! Że przejdziemy do porządku dziennego po tym, co się między nami stało? Jesteś aż tak naiwny?!

Przeczytaj: M jak miłość. Barbara chce, żeby Tomek i Asia przełożyli ślub

W końcu każe Marcinowi dać jej spokój i wróci do hotelu ze słowami:
- Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham idioto!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: