SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ciężarna Iza odrzuci Marcina Chodakowskiego

M jak miłość. Ciężarna Iza odrzuci Marcina Chodakowskiego

06.03.2017, godz. 21:33
M jak miłość odcinek 1283, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1283, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Marcin (Mikołaj Roznerski), gdy dowie się o próbie samobójczej Izy (Adriana Kalska) postanowi w 1288 odcinku serialu "M jak miłość" się z nią skontaktować. Poprosi ją, aby nie odchodziła z jego życia, jednakże w 1288 odcinku "M jak miłość" Lewińska odrzuci go i wpadnie w płacz!

"M jak miłość" odcinek 1288 we wtorek, 21.03.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Marcin dowie się zupełnie przez przypadek o zamachu Izy na własne życie. Będzie próbował wyciągnąć informacje od Kingi (Katarzyna Cichopek), lecz na daremno. W końcu w 1288 odcinku serialu "M jak miłość" Chodakowski wpadnie na pewien trop, który okaże się być celny.

Zobacz: M jak miłość. Ewa straci dziecko!

Marcin odkąd dowiedział się o stanie swojej byłej partnerki strasznie obwinia siebie o to, co się wydarzyło. W 1288 odcinku serialu "M jak miłość" spotka się z ciocią Lewińskiej (Anna Tomaszewska) i poprosi ją o informacje. Po namowach Chodakowskiego krewna w końcu zdradzi miejsce pobytu Izy w 1288 odcinku serialu "M jak miłość", a on natychmiast się tam wybierze. Kiedy Iza otworzy mu drzwi, nie będzie zadowolona:

- Prosiłam, żebyś nie próbował się ze mną kontaktować - powie mu kuratorka w 1288 odcinku serialu "M jak miłość", na co Marcin odpowie jej, że jest jedną z najbardziej znaczących dla niego osób.
- Nie chcę, żeby całkiem cię nie było - dorzuci Chodakowski.

Przeczytaj: M jak miłość. Kinga rzuci Piotra. Pożegnalny list Zduńskiej

Iza odrzuci propozycję przyjaźni z Marcinem w 1288 odcinku serialu "M jak miłość". Nie mogłaby na niego patrzeć... Szkoda, że jeszcze nie wie, że jest z Chodakowskim w ciąży! Zostanie o tym poinformowana dopiero w 1292 odcinku serialu "M jak miłość". Póki co każe mu odejść. Gdy Marcin będzie wychodził, Lewińskiej do oczu napłyną łzy i wyszepcze, że zawsze będzie go kochała.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: