SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Maria oskarżona o składanie fałszywych zeznań

M jak miłość. Maria oskarżona o składanie fałszywych zeznań

18.03.2017, godz. 10:48
M jak miłość odcinek 1268 Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odcinek 1268 Marysia (Małgorzata Pieńkowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA/ vod.tvp.pl

Marysia w 1287 odcinku serialu "M jak miłość" zostanie wezwana na przesłuchanie do Centralnego Biura Śledczego! Oczywiście będzie chodziło o przestępczą działalność Bilskiego (Zbigniew Stryj). Okaże się, że podczas zeznań zostanie w 1287 odcinku serialu "M jak miłość" oskarżona o kłamstwo!

"M jak miłość" odcinek 1287 w poniedziałek, 20.03.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1287 odcinku serialu "M jak miłość" Rogowska dostanie wezwanie do CBŚ w sprawie Bilskiego. O dziwo, chwilę po tej informacji zadzwoni do swojego byłego męża z prośbą o zwrócenie urządzenia ze wszystkimi obciążającymi Roberta dowodami. W końcu Artur (Robert Moskwa) w 1287 odcinku serialu "M jak miłość" przyzna się do zgubienia ich.

Zobacz: M jak miłość. Szczera rozmowa Justyny i Franka

Przesłuchanie w Centralnym Biurze Śledczym w 1287 odcinku serialu "M jak miłość" będzie prowadził nowy znajomy Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk), Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski). Przyjedzie tam tylko dla tej jednej, jedynej sprawy z Bilskim.

Marysia rozpocznie zeznawać i powie mu w 1287 odcinku serialu "M jak miłość", że już nie utrzymuje żadnych kontaktów z byłym kochankiem. Karski od razu wyczuje, że Rogowska go okłąmałą! Składanie fałszywych zeznań to poważna sprawa. Policjant wie, że przestępca widział się z Marysią jeszcze przed przesłuchaniem.

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzej poleci do Kolumbii walczyć o prawo do opieki nad córką

Po rozmowie w 1287 odcinku serialu "M jak miłość" Rogowska będzie zdruzgotana! Nieco spanikowała i przez to już kilka godzin po przesłuchaniu w CBŚ dostanie telefon od Roberta. Okaże się w 1287 odcinku serialu "M jak miłość", ze Bilski ponownie został aresztowany.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: