SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Asia boi się o swój związek z Tomkiem

M jak miłość. Asia boi się o swój związek z Tomkiem

19.03.2017, godz. 23:10
M jak miłość odcinek 1287, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek, (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1287, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek, (Andrzej Młynarczyk) foto:

Asia (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) lada moment wezmą ślub, ale Tarnowka wciąż jest pełna wątpliwości. W 1287 odcinku "M jak miłość" przyszła żona policjanta zacznie mieć poważne obawy. Czy to znaczy, że zakochanych czeka kolejny przedmałżeński kryzys? Sprawdźcie, co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość" w TVP2.

"M jak miłość" odcinek 1287 w poniedziałek 20.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 1287 odcinku "M jak miłość" przygotowania przed ślubem Asi i Tomka są już zapięte niemal na ostatni guzik, ale przyszła panna młoda wciąż jest pełna obaw.

Zobacz: M jak miłość. Ewa straci dziecko?!

W "M jak miłość" zakochani wiele razy przekłądali ceremonię ze względu na chorobę Tarnowskiego (Juliusz Krzysztof Warunek). Potem Jacek (Jan Wieczorkowski) o mały włos rozdzieliłby zakochanych! Teraz (na szczęście) wszystko jest dobrze i nie ma powodów do niepokoju. Tarnowska nie jest jednak tego taka pewna...

-Czasami sobie myślę, że jest zbyt dobrze i nie można być aż tak szczęśliwym, i że trzeba będzie za to zapłacić - powie w 1287 odcinku "M jak miłość" Asia swojemu ukochanemu.

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzejek dostanie rozwód!

To jedynie głupie przeczucia i zwyczajny strach przed nową drogą życiową. W "M jak miłość" Joasia nie ma się czym martwić - ślub dojdzie do skutku. Nie obejdzie się bez pechowych przepowiedni, ale bez tego przecież nie byłoby ciekawie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: