SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Jakub Karski poprowadzi sprawę Roberta Bilskiego

M jak miłość. Jakub Karski poprowadzi sprawę Roberta Bilskiego

19.03.2017, godz. 23:10
M jak miłość Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski)
M jak miłość Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Marysia w 1287 odcinku serialu "M jak miłość" zostanie wezwana na przesłuchanie do CBŚ, gdzie pozna śledczego prowadzącego sprawę Bilskiego (Zbigniew Stryj). Okaże się nim być Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski), wyjątkowo przenikliwy agent. Co wydarzy się w 1287 odcinku serialu "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1287 w poniedziałek 20.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Marysia w 1287 odcinku serialu "M jak miłość" podczas odbierania poczty zauważy jeden list, wzywający ją na przesłuchanie. Oczywiście, przesłuchanie odbędzie się w sprawie Bilskiego, więc Rogowska postanowi skontaktować się z byłym mężem w celu odzyskania pendrive'a - będzie przekonana, ze to właśnie Artur (Robert Moskwa) stoi za zgłoszeniem sprawy.

Zobacz: M jak miłość. Radek jest naciągaczem!

Rogowska dowie się jednak w końcu w 1287 odcinku serialu "M jak miłość", że wszystkie dokumenty zostały zgubione. Zgłosi się więc do biura CBŚ, aby zostać przesłuchana. Rozmowa nie potoczy się najmilej w 1287 odcinku "M jak miłość". Kiedy Jakub Karski, prowadzący śledztwo w sprawie Roberta spyta ją o kontakty z kochankiem, Marysia zaprzeczy, aby jeszcze je podtrzymywała. Tymczasem funkcjonariusz doskonale wie, że Rogowska widziała się z przestępcą jeszcze tego samego dnia, w dodatku na dokładnie pół godziny! Karski ma nawet dowody w postaci zdjęć.

Przeczytaj: M jak miłość. Ewa i Marek na USG. Nic nie wskazuje na komplikacje

Jeszcze w tym samym dniu, po przesłuchaniu Marysi w 1287 odcinku serialu "M jak miłość", Bilski zostanie zatrzymany przez CBŚ. Najwyraźniej będzie wyczuwał zbliżające się niebezpieczeństwo, ponieważ tuż przed aresztowaniem  w 1287 odcinku serialu "M jak miłość" zadzwoni do ukochanej, aby ponownie wciskać jej bajkę o swojej niewinności!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: