SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Bilski znów za kratami!

M jak miłość. Bilski znów za kratami!

17.03.2017, godz. 09:00
M jak miłość odcinek 1287, Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odcinek 1287, Marysia (Małgorzata Pieńkowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1287 odcinku serialu "M jak miłość" Marysię (Małgorzata Pieńkowska) czeka dużo stresu. Będzie chciała wreszcie oderwać się i od Bilskiego (Zbigniew Stryj) i od Artura (Robert Moskwa), a na dodatek zostanie wezwana na przesłuchanie do CBŚ. Wieczorem zadzwoni do niej nieznany numer. Robert w 1287 odcinku serialu "M jak miłość" powie jej, że został aresztowany.

"M jak miłość" odcinek 1287 w poniedziałek 20.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 1287 odcinku serialu "M jak miłość" Marysia zacznie na nowo układać sobie życie. Zacznie od malowania mebli, odświeżania swojego mieszkania. Będzie myślała, że w końcu może liczyć na chwilę odpoczynku od byłego męża i od kochanka. Niestety, tak się nie stanie. W 1287 odcinku serialu "M jak miłość" Bilski przyjdzie do jej mieszkania z zamiarem odszyskania ukochanej.

Na dodatek Rogowska w 1287 docinku "M jak miłość" dostanie wezwanie na przesłuchanie do Centralnego Biura Śledczego, gdzie będzie czekał na nią Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski). Spyta ją o utrzymywanie kontaktów z przestępcą. Marysia zaprzeczy, jednakże agent CBŚ już będzie wiedział, że Bilski u niej był. Wieczorem po przesłuchaniu Rogowska w 1287 odcinku serialu "M jak miłość" otrzyma telefon"
- Tak? -
spyta nie znając numeru dzwoniącego.
- Marysiu - w słuchawce usłyszy głos Bilskiego - Zostałem zatrzymany i dzwonię najpierw do ciebie, bo chcę żebyś wiedziała, że to jest koszmarna pomyłka i że ja nie mam z tym nic wspólnego. Marysiu? Słyszysz mnie? Halo? Jesteś tam? Marysiu, odezwij się...

Ale Rogowska w 1287 odcinku serialu "M jak miłość" po prostu się rozłączy.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: