SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Bilski tęskni za Marysią

M jak miłość. Bilski tęskni za Marysią

15.03.2017, godz. 17:00
M jak miłość odcinek 1287, Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odcinek 1287, Marysia (Małgorzata Pieńkowska) foto:

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) rzuciła Roberta (Zbigniew Stryj), bo chciała zacząć nowe życie. Bez niego, bez byłego męża i bez uciążliwej przychodni. To jednak nie będzie takie proste. W 1287 odcinku "M jak miłość" Bilski niespodziewanie odwiedzi Rogowską i wyzna, jak bardzo za nią tęskni. Maria będzie zła - nie tak się przecież umawiali. Mieli się nie kontaktować, ale Rogowskiej nie będzie tak łatwo uwolnić się z toksycznego związku w "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1287 w poniedziałek 20.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Bilski nie daje za wygraną. Choć Rogowska dała mu wyraźnie do zrozumienia, że nic już ich nie łączy, on nadal będzie próbował ją zdobyć. W "M jak miłość" Marysia sprzedała przychodnię, poprosiła Artura (Robert Moskwa), żeby dali sobie dużo swobody, a z Bilskim ostatecznie zerwała.

Przeczytaj: M jak miłość. Jakub Karski poprowadzi sprawę Bilskiego

Gangster jest jednak nie potrafi pogodzić się z rozstaniem i mimo próśb ukochanej odwiedza ją w 1287 odcinku "M jak miłość". Rogowska będzie wściekła. Nie tak się umawiali i mieli o sobie zapomnieć. -Tęsknię bardzo - powie Robert, ale Marysia szybko się go pozbędzie.

Zobacz: M jak miłość. Radek jest naciągaczem!

Przez niezapowiedzianą wizytę bandziora będzie jednak miała problemy z prawem. Na przesłuchaniu u Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski) zezna, że nie ma już kontaktu z byłym kochankiem. Policjanci będą jednak wiedzieli, że Bilski odwiedził Marię.

-Nie mogę panom pomóc. Mnie z panem Bilskim już nic nie łączy.
-Nie do końca jest z nami pani szczera - zauważy Jakub.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: