SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek i Asia przekładają ślub przez awarię w siedlisku

M jak miłość. Tomek i Asia przekładają ślub przez awarię w siedlisku

18.03.2017, godz. 10:44
M jak miłość odcinek 1287, Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1287, Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto:

Asia (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) znów przełożą ślub? W 1287 odcinku "M jak miłość" zacznie im brakować czasu na przedślubne przygotowania, a w siedlisku zepsuje się ogrzewanie. W kolejnym odcinku "M jak miłość" zaniepokojona Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska) poprosi Chodakowskiego, żeby przełożył ceremonię chociaż o tydzień. Co na to przyszły pan młody?

"M jak miłość" odcinek 1287 w poniedziałek 20.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Joasia i Tomek już wiele razy przekładali termin ślubu ze względu na chorobę ojca Asi. Teraz Tarnowski jest już zdrowy, ale przeszkód nie zabraknie...

Zobacz: M jak miłość. Kryzys w związku Asi i Tomka?

W 1287 odcinku "M jak miłość" tuż przed ślubem zakochanych w siedlisku zepsuje się centralne ogrzewanie. Ula (Iga Krefft), Janek (Tomas Kollarik) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) będą próbowali naprawić usterkę, ale Barbara postanowi ostrzec Tomka i poprosi go, by rozważył przełożenie ceremonii.

-Oczywiście jeżeli się nie zgodzisz, to Ula, ja i my wszyscy staniemy na głowie, żeby zorganizować to wesele. Wiemy, że przełożenie terminu choćby o tydzień wywoła spore zamieszanie - powie Barbara.
-Ale przynajmniej będzie ciepło, kaloryfery zaczną działać i panna młoda nam nie zmarznie - wtrąci Kisielowa obecna przy rozmowie.
-Pomyśl, prosimy cię.
-Mamo, rozumiem całą sytuację, tylko, że to wcale nie jest takie proste...

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzejek dostanie rozwód!

W tym samym odcinku "M jak miłość" Chodakowski porozmawia z Joasią i namówi ją na kolejną zmianę daty ślubu. Tarnowska będzie za, bo przekonała się na własnej skórze, że ma mało czasu na dopięcie ślubnych spraw związanych z ubiorem - a jako panna młoda musi przecież olśniewać.

-Tomek ja nie wiem, jak my z tym wszystkim zdążymy.
-Kochanie, a może przesunęlibyśmy wszystko o tydzień. W siedlisku nie działa ogrzewanie, Ula jest załamana. Rozmawiałem z koleżanką z Urzędu Stanu Cywilnego i jest taka możliwość - wytłumaczy Chodakowski.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: