SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andrzejek dostanie rozwód!

M jak miłość. Andrzejek dostanie rozwód!

20.02.2017, godz. 17:00
M jak miłość odcinek 1274, Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska), Marcin (Mikołaj Roznerski)M jak miłość odcinek 1274, Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak miłość odcinek 1274, Andrzejek (Tomasz Oświeciński) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Koszmarny konflikt Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) wreszcie dobiegnie końca. W 1287 odcinku "M jak miłość" siłacz zdradzi ukochanej, że rozwiódł się z Elą (Anna Sarna) a na dowód pokaże jej dokumenty z sądu. Dopiero wtedy w "M jak miłość" niedoszła żona Lisieckiego wybaczy mu to całe zamieszanie. Cieszycie się, że Marzenka i Andrzejek wreszcie się pogodzą?

"M jak miłość" odcinek 1287 w poniedziałek 20.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

"M jak miłość" Marzenka i Andrzejek się pogodzą? Ta chwila zbliża się wielkimi krokami! Ich miłość została wystawiona na poważną próbę, gdy niedoszła żona siłacza dowiedziała się o jego... małżeństwie.

Zobacz: M jak miłość. Ewa straci dziecko?!

Ela (Anna Sarna) zjawiła się w kościele tuż przed ślubem zakochanych i przerwała ceremonią wyznając, że jest żoną Lisieckiego. Marzenka nie mogła tego pojąć i obiecała sobie, że już nigdy nie wybaczy mężczyźnie, który tak ją oszukał!

Blondynka zwyzywała partnera i wyrzuciła jego rzeczy przez okno, dając mu do zrozumienia, że nie ma zamiaru z nim dyskutować. Ula pomagała siłaczowi odzyskać serce Marzenki, ale jej podchody nic nie dały. Dopiero orzeczenie o rozwodzie z Elą zmieni jej postępowanie.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza przeprowadzi się do Gdyni i zacznie nowe życie

W 1287 odcinku "M jak miłość" Marzenka gorzej się poczuje, a gdy Andrzejek zajrzy do siedliska, zacznie się nią czule opiekować. Przy okazji pokarze jej dokumenty z sądu świadczące o tym, że jego małżeństwo jest już przeszłością. Marzenka wybaczy Andrzejkowi! Teraz możemy tylko czekać na kolejne oświadczyny siłacza i powtórkę ze ślubu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: