SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olek ukrywa romans z Anetą, a jego kochanka odwiedza Magdę!

M jak miłość. Olek ukrywa romans z Anetą, a jego kochanka odwiedza Magdę!

13.03.2017, godz. 14:54
M jak miłość odcinek 1286 Olek (Maurycy Popiel) Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odcinek 1286 Olek (Maurycy Popiel) Magda (Anna Mucha) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Dojdzie do konfrontacji Magdy (Anna Mucha) i Olka (Maurycy Popiel) w 1286 odcinku serialu "M jak miłość"! Chodakowska zadzwoni do męża, a ten słysząc, co żona ma do powiedzenia - spanikuje. Olek w 1286 odcinku serialu "M jak miłość" zacznie łgać Magdzie prosto w oczy, byle tylko jego romans nie wyszedł na jaw.

"M jak miłość" odcinek 1286 we wtorek, 14.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Po wizycie Anety (Ilona Lewandowska) w biurze Magdy w 1286 odcinku serialu "M jak miłość", Chodakowska postanowi wieczorem niespodziewanie zadzwonić do męża, by podziękować za podarunek. Oprócz tego, przez pocałunek z Budzyńskim (Krystian Wieczorek) powie Olkowi o pomyśle wyprowadzki. Mężczyzna nie będzie zadowolony! Jego tajemnica może w każdej chwili wyjść na jaw.

Zobacz: M jak miłość. Jakub Karski poprowadzi sprawę Bilskiego

- Dzwonię tylko, żeby ci podziękować za przesyłkę - powie Magda w 1286 odcinku serialu "M jak miłość" - Fajnie, że o nas pomyślałeś. Masz bardzo miłą koleżankę.
- Nie rozumiem... O czym teraz mówisz?
- No jak to? O Anecie. Przyszła dzisiaj do kancelarii, sama się pofatygowała. To bardzo miło z jej strony - stwierdzi zupełnie niczego nieświadoma, a Olkowi serce stanie w gardle - Halo? Halo, Olek? Jesteś tam?
- Tak, jasne, jestem trochę nieprzytomny. A, czyli Aneta już dotarła, no to super - skłamie Chodakowski i spyta się, czy wszystko w porządku w domu. Magda powie mu wtedy o pomyśle przeprowadzki z Maćkiem do Kuwejtu. Olek otworzy butelkę mocnego alkoholu. Ukochana zauważy, że mąż niezbyt się cieszy.

Przeczytaj: M jak miłość. Ewa i Marek na USG. Nic nie wskazuje na komplikacje

- Nie, po prostu myślę, że to nie najlepszy moment - odpowie Chodakowskiej - Wiesz, inaczej to wszystko zaplanowałem. Praktycznie cały czas siedzę nad robotą - stwierdzi Olek siadając wygodnie na luksusowej kanapie - Tak to sobie ułożyłem, że właściwie cały czas jestem poza domem. Poza tym wiesz, wynająłem sobie kawalerkę w kampusie. To chyba nie są najlepsze warunki dla rodziny.
Czytelnicy mogą teraz zajrzeć do galerii, gdzie widać te "nienajlepsze warunki". Magda rozłączy się załamana, a na drugim końcu świata wściekły Chodakowski zadzwoni do kochanki. Uśmiech na twarzy jego żony wywoła jedynie wspomnienie o pocałunku z Budzyńskim...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: