SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olek panikuje na myśl, że Magda przeprowadzi się do Kuwejtu

M jak miłość. Olek panikuje na myśl, że Magda przeprowadzi się do Kuwejtu

27.02.2017, godz. 21:00
M jak miłość odcinek 1268, Magda (Anna Mucha), Maciek (Franciszek Przanowski)
M jak miłość odcinek 1268, Magda (Anna Mucha), Maciek (Franciszek Przanowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA/ vod.tvp.pl

Magda (Anna Mucha) postanowi zwolnić się z kancelarii Andrzeja (Krystian Wieczorek) i zacznie rozważać przeprowadzkę do Kuwejtu. W 1286 odcinku "M jak miłość" Chodakowska poinformuje Olka (Maurycy Popiel) o swoich planach, a on zacznie panikować. Czy w "M jak miłość" Madzia domyśli się, że jej mąż ma romans za granicą?!

"M jak miłość" odcinek 1286 we wtorek, 24.03.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1286 odcinku "M jak miłość" między Magdą i Andrzejem dojdzie do namiętnego pocałunku. Budzyński nie ma już nic do stracenia, bo Marta (Dominika Ostałowska) złożyła już pozew o rozwód. Natomiast Chodakowska zacznie się bać o swoje małżeństwo.

Zobacz: M jak miłość. Magda rzuci pracę w kancelarii i wyprowadzi się do Kuwejtu?

Choć pocałunek z Andrzejem szalenie jej się spodoba, Madzia dla dobra rodziny postanowi rzucić pracę w jego kancelarii i - po licznych namowach męża - postanowi przeprowadzić się z Maćkiem (Franciszek Przanowski) do Kuwejtu.

Olek będzie w szoku, gdy Magda powie mu o nagłej zmianie planów i zacznie panikować. Czy Chodakowska domyśli się, że jej mąż ma romans i zwyczajnie nie chce, żeby jego żona weszła mu w paradę?

Przeczytaj: M jak miłość. Olga zmusi Radka, żeby się przed nią rozebrał!

Ciekawe, czy w 1286 odcinku "M jak miłość" Magda domyśli się, że Aneta (Ilona Lewandowska) jest nie tylko współpracownicą Olka, ale także jego kochanką?! To oczywiście sprawi, że Chodakowska nigdzie nie pojedzie i najprawdopodobniej także zażąda rozwodu. Zdrada Olka da jej zielone światło na romans z prawnikiem.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: