SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Szczere wyznanie Andrzeja i namiętny pocałunek z Madzią

M jak miłość. Szczere wyznanie Andrzeja i namiętny pocałunek z Madzią

13.03.2017, godz. 14:50
M jak miłość odcinek 1286, Andrzej (Krystian Wieczorek), Magda (Anna Mucha)
Tutaj para jeszcze nie mogła pozwolić sobie na całkowitą dowolność. foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1286 odcinku "M jak miłość" fani doczekają się gorącego pocałunku Madzi (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek)! Prawnik postanowi wyjechać do Kolumbii, żeby walczyć z Martą (Dominika Ostałowska) o Anię (Weronika Wachowska). Wcześniej jednak zdobędzie się na szczere wyznanie i czule pocałuje Chodakowską. Jaka będzie jej reakcja? Sprawdźcie, co wydarzy się w kolejnym odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1286 we wtorek, 14.03.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1286 odcinku serialu "M jak miłość" Andrzej po raz kolejny zwierzy się Magdzie ze swoich problemów z Martą (Dominika Ostałowska). Budzyńska wysłała mu już papiery rozwodowe, co oznacza ostateczny koniec ich małżeństwa. Niestety Chodakowska nie będzie w stanie doradzić szefowi, ponieważ sama nie ma łatwo z Olkiem (Maurycy Popiel), który potajemnie zdradza ją w Kuwejcie!

Zobacz: M jak miłość. Marysia rzuci Roberta

- Muszę polecieć do Marty. Ten wyjazd będzie dla mnie trudny - powie Andrzej w 1286 odcinku serialu "M jak miłość" i, jak podaje "Tele Tydzień", wyszepcze Magdzie:
- Trochę też z twojego powodu. Będzie mi brakowało twojego uśmiechu - Po czym pewnym ruchem przyciągnie Chodakowską do siebie i namiętnie pocałuje! Magda będzie kompletnie skołowana. W pierwszym odruchu ucieknie tuż po zbliżeniu ze swoim szefem w 1286 odcinku serialu "M jak miłość", a Andrzej pobiegnie za nią. Mężczyzna będzie spanikowany jej reakcją i od razu pożałuje swojego czynu:
-  Przepraszam, nie wiem, co mnie napadło. Zachowałem się jak szczeniak - zacznie gorąco przepraszać Magdę, a ona bardzo go zaskoczy:
- Jestem zła na siebie. Za to, że tak bardzo podobał mi się ten pocałunek - wyzna Budzyńskiemu w 1286 odcinku serialu "M jak miłość" - I że tak na niego czekałam.

Przeczytaj: M jak miłość. Olga zmusi Radka, żeby się przed nią rozebrał!

Magda po całym zajściu w 1286 odcinku serialu "M jak miłość" złoży wypowiedzenie Andrzejowi, w którym jak podaje "Świat Seriali", napisze o wyjeździe do Kuwejtu. Tak, Chodakowska postanowi wyprowadzić się do męża, gdy zda sobie sprawę z tego, że zakochała się w swoim szefie. Olek zabroni jej przyjechać w obawie, że dowie się o jego romansie... Kiedy Magda domyśli się zdrady i postanowi spróbować zbudować związek z Andrzejem?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: